bitgab: İngilizce Öğrenmek İsteyenlerin Facebook’u (İndirimli Eğitim)

bitgab, İngilizce öğrenmek isteyenlerin Facebook’u. Siteye üye olduğunuzda tıpkı Facebook’ta olduğu gibi bir sosyal ağa giriş yapıyorsunuz ama burada her şey size İngilizce öğretmek üzerine tasarlanmış.

İngilizce Odaklı Profiller

Profiliniz İngilizce seviyenizi göstermekle kalmıyor, site üzerinde İngilizce konuşma/okuma/yazma seviyenizi geliştirecek alıştırmalar ve testler, görebiliyorsunuz. Grammar bölümünde dilbilgisi kurallarını, Vocabulary bölümünde yeni kelimeleri öğreniyorsunuz. Sitedeki içeriklerden faydalanarak gösterdiğiniz ilerleme de aynen profilinize puan olarak yansıyor.

Benim profilim: bitgab.com/firatdemirel

Canlı Konuşma

bitgab‘in güzel taraflarından biri de hemen birileriyle canlı konuşmaya başlayabilmeniz. Ücretsiz üye olsanız dahi İngilizce ve İspanyolca konuşma pratiği yapmak için bu bölümü kullanabiliyorsunuz.

Öğretmenler İle Direkt Etkileşim & Ders Randevusu

Sitede İngilizce öğrenenlerin yanısıra İngilizce öğreten öğretmenler de yer alıyor. Öğrencileri arkadaş olarak ekleyebiliyor, öğretmenleri favorilerinize ekleyip ders randevusu alabiliyorsunuz. Dilerseniz farklı konulara odaklanan gruplara katılarak ilgi alanınıza göre İngilizce seviyenizi geliştirebiliyorsunuz.

Bir öğretmenin paylaştığı içeriğe uygun soruları yanıtlayıp öğretmene soru sorabiliyorsunuz.

Fiyatlandırma & Özellikler

bitgab’e üye olmak ve kullanmak ücretsiz ama eğer ücretli üye olursanız sitedeki tüm alıştırmalara ücretsiz erişim, grup derslerine sınırsız şekilde katılabiliyorsunuz. Ayrıca bitgab öğretmenlerinin özel derslerine yarı fiyatına katılabiliyorsunuz. Yine öğretmenlere istediğiniz zaman soru sorma hakkı da sadece ücretli üyelere özel bir özellik olarak sunuluyor.

bitgab’e üye olmanın ücreti ise gerçekten çok ucuz. Aylık abone olduğunuzda 10 TL, yıllık abone olduğunuzda ise 100 TL ödemeniz yeterli. Gerçekten hemen herkesin karşılayabileceği bir ücret tablosu söz konusu.

Canlı İngilizce Eğitimleri (İndirim)

Diğer yandan bitgab’in sunduğu fırsatlar bununla sınırlı değil. Çevrimiçi İngilizce kursları da veren bitgab, yeni kurs dönemine 8 Ocak’ta başlayacak.

Beş hafta sürecek kurslarda her hafta 3 gün (Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri) 4 ders (18:45 – 21:00 arası) yapılıyor ve kursa kayıt olanlar Alıştırmalar, Çalışma Kitabı, Sınav Kitabı ve Deneme Sınavı (gerçek sınavın simülasyonu) içeren online platforma dahil oluyor.

%17 İndirim

Altı farklı seviyedeki kurslar kayıt almaya başladı. IELTS, TOEIC ve TOEFL kursları ise henüz başlamış değil. Açık kursların herbiri 599 TL ücrete sahip ve 1 yıllık bitgab üyeliği hediyeli.

Bir de GirişimlerNet takipçileri GNET100 indirim koduyla 100 TL indirimden faydalanabiliyor. Bu indirimden faydalanabilmeniz için şuradaki formu doldururken promosyon kodu alanına GNET100 yazmanız yeterli.

Eğer İngilizce seviyenizi bilmiyorsanız ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavından faydalanabilirsiniz.

Kuruluş Bilgileri

bitgab, Esteban Perez ve Özkan Ceylan tarafından 2015 yılında kuruldu. Şu anda LinkedIn’de kayıt 3 çalışanı var. Platform İngilizce ve İspanyolda dil seçeneklerine sahip.

Yatırım / Destek Bilgileri

bitgab, şimdiye dek 150 bin dolar tohum yatırım aldı ve Faster Capital hızlandırma programından faydalandı.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Parkurda: İmalat Sektörüne Odaklanan B2B Platform

Next Article

vPark: 360 Derece Buluşma Mekânları ve Rehberli Sanal Turlar

Related Posts