GirişimlerNet Webinar 4: Çağrı Menteş İle Girişimciler İçin İngilizce

GirişimlerNet Webinar 4: Çağrı Menteş İle Girişimciler İçin İngilizce

GirişimlerNet Webinar serisimizin 3. bölümünde İngilizcenin önemini masaya yatırıyoruz. Konuğumuz hem İngilizce öğretmeni ve yeminli tercüman hem de bir eğitim girişimcisi olan Çağrı Menteş, nam-ı diğer Çağrı Hoca.

Hemen kayıt olmak için tıklayın. Detaylar aşağıda sizi bekliyor.

Dijital Dil Okulu ve ingilizce.org‘un kurucusu olan Çağrı Menteş ile yine girişimcilik ve dijital dünyayı merkeze alarak İngilizce dilini öğrenmenin önemine değineceğiz. İngilizce ne kadar önem verdiğimi görmek için İngilizce Bildiğim Halde Neden İngilizce Eğitimine Para Verdim? başlıklı yazıma göz atabilirsiniz.

Bu webinarda aşağıdaki soruları tartışacağız ve webinara katılan 1 kişiye 390₺ değerindeki Girişimciler İçin İngilizce (Business English) kursu hediye edeceğiz.

– Girişimciler için İngilizce ne kadar önemli?
– Sektörel kaynaklar nasıl daha verimli takip edilir?
– İngilizce öğreniminde nasıl hızlı yol alabiliriz?
– Girişimler küresel pazara açılırken nelere dikkat etmeli?
– Girişimciler İngilizce pratiğini nasıl geliştirebilir?

Webinarımız 9 Mayıs Cumartesi saat 17:00’da gerçekleşecek. Şu sayfadan kayıt olabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Şimdiden sorularınızı hazırlayın. Görüşmek üzere.

Çağrı Menteş Kimdir?

Çağrı hoca kendini şöyle tanıtıyor;

19 yaşındayken İngilizce öğretmenliğine başladım. Öğretmenliğimin ilk yılında öğrencilerimle hazırladığım bir projede “Danışman Öğretmen 3.’lük” ödülü kazandım. 2012 yılında Çağrı Hoca ile İngilizce Öğren adında bir YouTube kanalı açtım. İlkokul, ortaokul, meslek lisesi, anadolu lisesi, halk eğitim merkezi, kolej, üniversite gibi çeşitli kademelerdeki eğitim kurumlarında görev yaptıktan sonra girişim sektörüne geçtim.

2,5 yıl Voscreen.com’da Eğitim Teknoloğu olarak çalıştım. Ardından kendi kitap aboneliği girişimim olan İngilizce Kitap Kulübü’nü kurdum, aynı yıl Duolingo’nun İstanbul etkinliklerini organize ettim. 2018’de Dijital Dil Okulu’nu kurdum. Hâlen orada kurumsal ve bireysel olarak canlı ve kayıttan İngilizce dersleri veriyorum. Aynı zamanda 2019’da açtığım ingilizce.org’ta yabancı dil öğrenimiyle ilgili içerikler paylaşıyorum.

Eğitim kariyerimin dışında, yetişkinler için Kickstart Your English ve 8. sınıf öğrencileri için Kankam İngilizce Denemeleri adında 2 kitabım var.

Çağrı Menteş iletişim: YouTube, Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Easy Bloggers: Youtube'da Verimli Influencer Marketing

Next Article

Dijital Pazarlama Eğitimi Almadan Önce Sorulacak 7 Soru

Related Posts