ClapBoard: Ekran Görüntüsü Kaydetme Aracı (Fırsat)

Nedir?

ClapBoard, bilgisayar üzerinden video veya ekran kaydı yapmanızı sağlayan bir servis. Chrome eklentisi üzerinden isterseniz tarayıcınızı isterseniz kendinizi veya hem kendinizi hem de tarayıcınızın video kaydını alabiliyorsunuz. Böylece ürün tanıtımlarınızı rahatlıkla bir ileri safhaya taşıma şansınız oluyor.

Loom’un rakibi olarak görebileceğimiz ClapBoard, kayıt yapmanın yanısıra video oynatıcıyı kişiselleştirmenize ve daha da önemlisi ‘lead toplamanıza’ imkân tanıyor. Yani çektiğiniz videonun sonuna buton, banner veya form koyabiliyor, 3. parti entegrasyonları yapabiliyorsunuz. Video kaydı ve ‘lead generation’ rakamların da detaylı bir analitik aracıyla kayıtlar altına geçiyor.

İnteraktif videolar hazırlamak isteyenler için ilaç gibi bir servis olan Clapboard, sunduğu 39 dolarlık ömür boyu fırsatıyla daha da cazip hale geliyor.

Zira Loom ücretsiz şekilde 100 aktif videoya izin verse de, Clapboard, sadece 39 dolara ayda 200 video kaydedip göndermenizi, bunların 50 tanesini de sitelere gömerek kullanmanıza imkân tanıyor. Ayrıca 1 değil 2 iki kullanıcı hesabıyla hesabınızı yönetebiliyorsunuz. Appsumo’dan daha fazla kupon alırsanız bu sayılar daha da artıyor.

Son olarak Clapboard‘u daha yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Henüz ben bu fırsatı almadım ama girişim tanıtımında kullanabileceğim bir hizmet olarak veya eğitim amaçlı çekimlerim için alıp kullanmam fena olmaz. 60 gün iade garantisi olduğu için alıp biraz şansımı deneyebilirim. Ayrıca videolu girişim incelemesi yapmamı istiyorsanız lütfen yorumlarda belirtin. 😉

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Story Widget: Sitenize 'Hikâyeler' Özelliği Ekleyin

Next Article

Azimli: Liseli Girişimciden Google Destekli Arama Motoru

Related Posts