ClapBoard: Ekran Görüntüsü Kaydetme Aracı (Fırsat)

Nedir?

ClapBoard, bilgisayar üzerinden video veya ekran kaydı yapmanızı sağlayan bir servis. Chrome eklentisi üzerinden isterseniz tarayıcınızı isterseniz kendinizi veya hem kendinizi hem de tarayıcınızın video kaydını alabiliyorsunuz. Böylece ürün tanıtımlarınızı rahatlıkla bir ileri safhaya taşıma şansınız oluyor.

Loom’un rakibi olarak görebileceğimiz ClapBoard, kayıt yapmanın yanısıra video oynatıcıyı kişiselleştirmenize ve daha da önemlisi ‘lead toplamanıza’ imkân tanıyor. Yani çektiğiniz videonun sonuna buton, banner veya form koyabiliyor, 3. parti entegrasyonları yapabiliyorsunuz. Video kaydı ve ‘lead generation’ rakamların da detaylı bir analitik aracıyla kayıtlar altına geçiyor.

İnteraktif videolar hazırlamak isteyenler için ilaç gibi bir servis olan Clapboard, sunduğu 39 dolarlık ömür boyu fırsatıyla daha da cazip hale geliyor.

Zira Loom ücretsiz şekilde 100 aktif videoya izin verse de, Clapboard, sadece 39 dolara ayda 200 video kaydedip göndermenizi, bunların 50 tanesini de sitelere gömerek kullanmanıza imkân tanıyor. Ayrıca 1 değil 2 iki kullanıcı hesabıyla hesabınızı yönetebiliyorsunuz. Appsumo’dan daha fazla kupon alırsanız bu sayılar daha da artıyor.

Son olarak Clapboard‘u daha yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Henüz ben bu fırsatı almadım ama girişim tanıtımında kullanabileceğim bir hizmet olarak veya eğitim amaçlı çekimlerim için alıp kullanmam fena olmaz. 60 gün iade garantisi olduğu için alıp biraz şansımı deneyebilirim. Ayrıca videolu girişim incelemesi yapmamı istiyorsanız lütfen yorumlarda belirtin. 😉

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Nedir? Learnember, öğrenmek istediklerinizi organize etmenizi sağlayan bir mobil uygulama. Öğrenmek istediğiniz…

  • 206
Devamını oku

SaaS Pages, adından da anlaşılacağı üzere SaaS girişimlerinin site tasarımlarını toplayan bir kürasyon…

  • 131
Devamını oku

Aaro, şirketlerin muhasebe ve üretim süreçlerini yönetebileceği, web tabanlı bir platform. Fatura/stok takibi,…

  • 143
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami