Depositphotos: 195 Milyon Görsellik Stok Arşivi (Fırsat)

AppSumo, en çok satılan fırsatlarından biri olan DepositPhotos fırsatını kısa süre için yeniden yayına aldı. Bu fırsat ile 195 milyondan fazla stok fotoğraf ve vektör içeren arşivden çok uyguna satın almak mümkün.

100 fotoğraf/vektör için sadece 39 dolar ödemeniz yeterli ve isterseniz daha fazla kupon olarak bu sayıyı katlayabiliyorsunuz.

Türkçe dil desteği de sunan DepositPhotos’un normal fiyatlandırması ise tahmin edeceğiniz üzere AppSumo fırsatının çok üzerinde.

Depositphotos Nedir?

2009 yılında ABD’de kurulan Depositphotos, dünyanın en zengin stok görsel (fotoğraf, vektör, video) sitelerinden biri. 195 milyondan fazla dosya ile Türkçe dahil 20’den fazla dilde yayın yapıyor.

Görsel indirme ücretleri normal aylık planlarda ve 0,27 dolara kadar düşüyor ama bunun için aylık 199$ ödemeniz gerekiyor ve aylık kredi hakkınız ay sonunda sıfırlanıyor.

Neyse ki Appsumo var ve Depositphotos için harika fırsatını yeniden yayınladı. Standard lisanslı 100 stok görsel (resim, vektör) indirme hakkı sadece 39 dolara satışa sunuluyor.

Normal değeri 299$ olan bu fırsat ile krediler kaybolmuyor. Yani ay/yıl sonunda kullanılmayan kredileriniz silinmiyor ve sonsuza dek kullanabilirsiniz. Bu fırsattan dilediğiniz kadar alıp arşivlemeniz de mümkün.

Daha önce paylaştığım StockUnlimited’ın 3 yıllık üyeliğini 49 dolara satın alma fırsatı AppSumo’da sunulmuştu ama o taraftaki arşiv 1 milyonun üzerindeydi ve şu anda o fırsat aktif değil.

İhtiyaç durumunda ilk önce ücretsiz stok sitelerine bakmanızı öneririm ama profesyonel işlerde DepositPhotos arşivinin genişliği ve kalitesine ihtiyacınız olabilir.

Total
2
Shares
2 comments
  1. merhabalar benim bir sorum olacak bilmediğimden. Depositphotos sitesi ne kadar güvenilir bir site tam olarak bilmiyorum ve aylık olarak aldığım abonelikten sonra otomatik yenilemeyi kapattığım takdirde bir sonraki ay benden herhangi bir ücret çekilmez veya talep edilmez değil mi? Yani tek seferlik ve bir aylık aboneliğin ücretini ödemiş olurum?

    1. En güvenilir sitelerden biridir bence. Burada paylaştığım fırsat sona erdi ama normal abone olup iptal ederseniz sorun olmayacaktır. Yalnız girisimler.net’te paylaştığım diğer stok fotoğraf sitelerine de bakmanızı öneririm. Daha ucuza gelir eğer illa Depositphotos olsun demiyorsanız.

Bir Yorum Yazın

Previous Article

CopyAI: Yapay Zekâ ile Yazı Yazın (%40 İndirim)

Next Article

Fuel Program: NBT'den 6 Haftalık Ücretsiz Hızlandırma Programı

Related Posts