Deşifren: Video ve Ses Kayıtlarını Deşifre Eden Yazılım

Deşifren: Video ve Ses Kayıtlarını Deşifre Eden Yazılım

Desifren.com, 9 yıllık AR-GE çalısması sonucunda Türk yazılımcılar tarafından tasarlanan bir sesten-yazıya (speech-to-text) yazılımı. Sesi yüzde yüze yakın başarı oranıyla yazıya çevirmeyi vadeden Desifren, gerek .mp3 gibi ses dosyalarndan gerekse .mp4 gibi video dosyalarından ses analizi ve deşifresi yapabiliyor.

Ajans Press Group’un bir ürünü olarak son kullanıcılara açıla Deşifren, Youtube videolarından televizyon ve radyo kayıtlarına, konferans ve röportaj kayıtlarından günlük konuşmalara kadar birçok ses dosyasını, saniyeler içerisinde yüksek başarı oranıyla metin haline çevirebiliyor.

1953 yılından günümüze kadar birçok konuda medya sektörüne değer katan Ajans Press, bu alanda en iyi ses analizini yaptığını iddia ediyor. Ajans Press’in üzerinde çalışabileceği materyal sayısını düşününce bu iddianın doğru olma şansı da artıyor.

Deşifren, 1 ay geçerli 1 saatlik deşifre için KDV dahil 50 TL talep ederken alınan krediler arttıkça saat ücreti de düşüyor.

Deşifren, deşifrelerinizi ister Word dosyası olarak isterseniz .srt uzantılı altyazı formatında sunabiliyor.

Türkçe dilinde deşifre yapan VoiceDocs‘u da daha önce tanıtmıştık.

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Sesli sohbet uygulamalarının yıldızı Clubhouse'a gösterilen ilgi Clubhouse davetiyesi arayışını da…

Devamını oku

Nedir? Nasıl Çalışıyor? Appsumo'ya yeni bir yerli girişim daha sahne aldı. Vidyou, özellikle e-ticaret ve…

  • 826
Devamını oku

DMI: Uluslararası Sertifikalı Pazarlama Eğitimi Dijital pazarlama eğitimi seçmenin inceliklerini NBT Digital'in…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.