DinamikCRM

DinamikCRM, çok özellikli bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) platformu. Sipariş yönetimi, çağrı merkezi, çalışan yönetimi, ön muhasebe, randevu istemi yönetimi farklı yeteneklere sahip. Bulut tabanlı bir sistem olsa da DinamikCRM’i isterseniz şirket sunucularınıza da kurulum yaparak verilerinizi tamamen kendi elinizde tutmanıza imkân tanıyor.

Nasıl Çalışıyor?

DinamikCRM’e ücretsiz olarak kayıt olabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 14 gün deneme süresi boyunca yirmiden fazla modül arasından seçim yaparak kendinize en uygun yönetim menüsü kurgulamanız mümkün. (Bkz: Tanıtım videosu)

Gelir Modeli / Ücretlendirme?

Deneme süresinin sonunda DinamikCRM, 3 farklı paket sunuyor. Sanal santral ve sanal POS özelliklerinin eklenmesiyle aylık ücretler 50 TL’ten 480 TL’ye kadar yükseliyor. (Bkz: Fiyatlar)

DinamikCRM’in Hikâyesi:

Sorry,You have not added any story yet

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Kişisel Bültenleri E-postasız Takip Ettiren 15 Girişim Dün sizlere e-postamdaki Newsletter yükünü nasıl…

  • 915
Devamını oku

Teknoloji meraklıları ve girişim dünyası için Beyaz Show + Cüneyt Özdemir + ShiftDelete + Barış Özcan + İBO…

  • 290
Devamını oku

Youtube'un ses arşivi sınırlaması getirdiği bir dönemde AppSumo'da güzel bir fırsat çıktı. 250 bin parçaya…

  • 415
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.