Missafir: Evinizi Kiralamanın Kolay Yolu

Missafir Nedir?

Missafir, evinizi kısa süreli kiralama platformlarına zahmetsizce listelemenizi sağlayan bir entegrasyon platformu. Siz iletişime geçtikten sonra Missafir ekibi inceleme için evinizi ziyaret ediyor.

Ardından gerekli çalışmaları (fotoğraf çekimi vs.) yaparak evinizi profesyonel şekilde kiralanabilir hale getiriyor ve Airbnb, Home Away, Tripadvisor, Expedia gibi 15 farklı platformda sizin adınıza ilan oluşturuyor.

Missafir proje ilanından profesyonel fotoğraflara, müşteri ilişkilerinden fiyat optimizasyonuna ve hatta iç tasarım, bakım ve onarıma kadar her işle ilgileniyor. Missafir ödemeleri ilgili platformdan aldıktan sonra size iletiyor.

Kısa ve orta vadeli kiralamalarla evinizden %60-100 oranında daha fazla kazanabileceğinizi paylaşan Missafir, bir başkasınınn ev kiralamasına aracı olmanız durumunda da para kazandırıyor. Eğer arkadaşınızın evi yıllık en az 8 hafta müsaitse ve çalışmayı kabul ederse 350 TL kazanıyorsunuz.

Airbnb’de 10 kez üst üste Airbnb SuperHost ünvanı alan Mehmet Yüksel öncülüğünde kurulan girişimin kurucu kadrosunda Aleksandra Glinka ve Ali Cem Oktay da bulunuyor.

Missafir’in destekçileri arasında İTÜ Çekirdek ve KWORKS var.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Nisan 2021
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

CodePrints: Github Performansınızı Tabloya Çevirin CodePrints, bir şeyleri poster olarak çerçeveletip satma…

Devamını oku

Fanaliz, şirketlerin ticari ilişkide bulunduğu müşterilerin ödeme yeterliliklerini ölçen yenilikçi bir karar…

  • 294
Devamını oku

Kreosus, Türk bilim insanları ve yazılımcılar (bkz: Evrim Ağacı) tarafından geliştirilen nakit destek…

  • 425
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami