Missafir: Evinizi Kiralamanın Kolay Yolu

Missafir Nedir?

Missafir, evinizi kısa süreli kiralama platformlarına zahmetsizce listelemenizi sağlayan bir entegrasyon platformu. Siz iletişime geçtikten sonra Missafir ekibi inceleme için evinizi ziyaret ediyor.

Ardından gerekli çalışmaları (fotoğraf çekimi vs.) yaparak evinizi profesyonel şekilde kiralanabilir hale getiriyor ve Airbnb, Home Away, Tripadvisor, Expedia gibi 15 farklı platformda sizin adınıza ilan oluşturuyor.

Missafir proje ilanından profesyonel fotoğraflara, müşteri ilişkilerinden fiyat optimizasyonuna ve hatta iç tasarım, bakım ve onarıma kadar her işle ilgileniyor. Missafir ödemeleri ilgili platformdan aldıktan sonra size iletiyor.

Kısa ve orta vadeli kiralamalarla evinizden %60-100 oranında daha fazla kazanabileceğinizi paylaşan Missafir, bir başkasınınn ev kiralamasına aracı olmanız durumunda da para kazandırıyor. Eğer arkadaşınızın evi yıllık en az 8 hafta müsaitse ve çalışmayı kabul ederse 350 TL kazanıyorsunuz.

Airbnb’de 10 kez üst üste Airbnb SuperHost ünvanı alan Mehmet Yüksel öncülüğünde kurulan girişimin kurucu kadrosunda Aleksandra Glinka ve Ali Cem Oktay da bulunuyor.

Missafir’in destekçileri arasında İTÜ Çekirdek ve KWORKS var.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

HumanUp: Bilişim Dikeyine Odaklanan Kariyer Platformu

Next Article

Heights Platform: Yetenekli Online Eğitim Platformu [Tükendi]

Related Posts