Diş Hekimi Randevu: Diş Hekimlerine Özel Randevu Sistemi

Nedir?

DisHekimiRandevu.com, diş doktorlarına özel bir randevu ve muayene takip sistemi. Tek başına veya ekip halinde çalışan diş hekimleri, bu yazılım sayesinde randevu kabul edip, muayenelerini de takip edebiliyor.

Bursa’da Bülent Sakarya tarafından kurulan girişim diş hekimlerinin hayatını kolaylaştıracak farklı özelliklere de sahip. Her hekim özelinde ajanda tutan girişim, teknisyenlerin iş akış yönetimini de kolaylaştırıyor. Ayrıca diş depolarının bilgilerine erişim ve özel klinik ve hekim analiz sistemi de sunuyor. Üstelik tüm bu özelliklerden şimdilik ücretsiz.

DisHekimiRandevu.com, sadece doktorlara özel bir platform değil. Bir yandan da muayene ihtiyacı olan hastaların hızlı bir şekilde sonuca ulaşmasını sağlıyor. Hastalar doktor uzmanlık alanı, anlaşmalı kurum, hizmet ve klinik imkânlarına göre filtreleme yapabiliyor.

Türkiye’de dijitalleşme hızla ilerlerken bu dikeyin de kapanması bence sevindirici. Alan adının da isabetli olması girişimin ülke çapında yayılmasına kesinlikle katkıda bulunacaktır. Test süresince hesapların ücretsiz olması da ilk ivmeyi kazanmak için doğru bir adım. Eğer bir diş hekimi tanıdığınız varsa hemen paylaşmanızı tavsiye ederim ve elbette diş ağrısı çekenlere de tavsiye edebilirsiniz. 😉

Total
0
Shares
4 comments
  1. şahsi fikir ; mobil uygulaması şart gibi bu projelerin. randevu bilgilendirme anlık mesajları atması vs cezbedebilir.

  2. @Zeynel AkCAY Randevu alındığı anda saatler kapanıyor. Nasıl bir durum ile karşılaştınız. Mail adresime detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Bir Yorum Yazın

Previous Article

SaaS Fiyatlandırmasında İşinize Yarayacak 11 Bilgi

Next Article

İleti Yönetim Sistemi: İletişim İzinlerini Tek Noktadan Yönetin

Related Posts