Diş Hekimi Randevu: Diş Hekimlerine Özel Randevu Sistemi

Nedir?

DisHekimiRandevu.com, diş doktorlarına özel bir randevu ve muayene takip sistemi. Tek başına veya ekip halinde çalışan diş hekimleri, bu yazılım sayesinde randevu kabul edip, muayenelerini de takip edebiliyor.

Bursa’da Bülent Sakarya tarafından kurulan girişim diş hekimlerinin hayatını kolaylaştıracak farklı özelliklere de sahip. Her hekim özelinde ajanda tutan girişim, teknisyenlerin iş akış yönetimini de kolaylaştırıyor. Ayrıca diş depolarının bilgilerine erişim ve özel klinik ve hekim analiz sistemi de sunuyor. Üstelik tüm bu özelliklerden şimdilik ücretsiz.

DisHekimiRandevu.com, sadece doktorlara özel bir platform değil. Bir yandan da muayene ihtiyacı olan hastaların hızlı bir şekilde sonuca ulaşmasını sağlıyor. Hastalar doktor uzmanlık alanı, anlaşmalı kurum, hizmet ve klinik imkânlarına göre filtreleme yapabiliyor.

Türkiye’de dijitalleşme hızla ilerlerken bu dikeyin de kapanması bence sevindirici. Alan adının da isabetli olması girişimin ülke çapında yayılmasına kesinlikle katkıda bulunacaktır. Test süresince hesapların ücretsiz olması da ilk ivmeyi kazanmak için doğru bir adım. Eğer bir diş hekimi tanıdığınız varsa hemen paylaşmanızı tavsiye ederim ve elbette diş ağrısı çekenlere de tavsiye edebilirsiniz. 😉

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

4 Comments

 • hkara

  şahsi fikir ; mobil uygulaması şart gibi bu projelerin. randevu bilgilendirme anlık mesajları atması vs cezbedebilir.

 • zeynel AKCAY

  Randevu alınmış bir zamana başka bir kullanıcı tekrar randevu oluşturabiliyor. !

 • Bülent Sakarya

  @Zeynel AkCAY Randevu alındığı anda saatler kapanıyor. Nasıl bir durum ile karşılaştınız. Mail adresime detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

DMI eğitimleri gibi görsel ve interaktif eğitimleri oldukça seviyoruz ama bir de işin erişilebililik tarafı var.…

Devamını oku

Vagon, kendini 'buluttaki yüksek performanslı bilgisayarınız olarak' tanımlıyor. Yani bulut sunucular üzerinde…

 • 543
Devamını oku

Robomotion RPA, manuel süreçlerinizi otomatik hale getirmek için yazılımın gücünü kullanan bir girişim. Bulut…

 • 202
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami