Doğancan Koç

27 yaşında 8 yıl boyunca yazılım dünyasının içinde ve aktif olarak 5 yıldır iş dünyasında olan ruhu genç birisiyim. Bu zamana kadar profesyonel olarak uğraştığım .Net kütüphanesidir. Kendime Yazılım Mimarı diyebilmek için hala uğraşan birisiyim. Bu uğraş zamanlarımda 6 yıl boyunca özel ve grup olmak üzere sürekli eğitimler verdim 5 yıl boyunca yazılımın C# ağırlıklı olmakla beraber C, C++, Python, R, Arduino, Gömülü Sistemler, Unreal Engine gibi daha bir çok alanda uğraşmışlığım var. Yeri geldi çizgi izleyen robot kodladım yeri geldi seri veri iletişimi ile uğraştım yeri geldi oyun motorlarıyla ilgilendim ve yeri geldi C ile system programlamadan tutun şifreleme algoritmaları, sıralama algoritmaları gibi her alanda uğraşıp bilgiler edindim. Kötü taraflarımda var tabi tasarım konusunda kendimi daha Junior seviyede olarak görüyorum. Web alanında MVC ile 3 sene gibi kısa bir süre uğraştım. Online olarak hala eğitimlerim devam etmektedir.

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Türkiye'de Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ) dijitalleşme konusunda halen geriden geliyor ve bu durumu…

  • Genel
  • 1.3K
Devamını oku

Dünyanın en popüler uzaktan çalışma topluluklarından RemoteOK, şimdi de uzaktan (remote) çalışanların kendi…

Devamını oku

This Just Works, adından da anlaşılacağı üzere pratik taktiklere odaklanan ir etkinlik. Çevrimiçi çalıştay…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.