e-BABS: Online Mutabakat Otomasyonu

Nedir?

e-BABS, mutabakat bildirimlerinin gönderildiği ve geri dönüşlerin görselleştirildiği çok kullanıcılı, bulut tabanlı bir web uygulaması. 2012’de başladığı çalışmalarını 2017’de şirketleştiren Ahmet Meral, 2019 sonunda yapay zekâ destekli(?) mutabakat modeli e-BABS Online Mutabakat‘ı hayata geçirmiş.

Özellikler

İlk olarak örnek dosya formatı doğrultusunda alan bağımsız mutabakat bilgilerinizi hazırlıyorsunuz ve Alan Eşleştirme Excel dosyanızdaki alanlar ile E-BABS alanlarını bir defaya mahsus eşleştirme yapıyorsunuz. Dilerseniz Ön İzleme ile yüklediğiniz verileri doğrulayıp eksik bilgileri otomatik tamamlayabiliyorsunuz.

Ardından mutabakat bilgileriniz sisteme yükleniyor ve bildirim e-postaları otomatik olarak gönderiliyor. İlk mutabakat bildirimiyle logolu ve kaşeli mutabakat mektubunuz e-postaya eklenip belirlediğiniz kriterler doğrultusunda otomatik mutabakat hatırlatma e-postaları da gönderiliyor. Hatalı e-posta adreslerini kontrol edip topluca güncellenebiliyor.

Apiks şirket çatısı altında geliştirilen e-BABS Mutabakat, müşterilerinizin Onay & Red cevaplarını mutabakatlarınız ile ilişiklendiriliyor. Müşterilerin mutabakat sorgulama isteklerini ve bildirimlerini otomatik cevaplıyor ve tüm süreç içerisinde işlem sonuçlarını müşterilerinize geri bildiriyor.

e-BABS özellikle kurumsal şirketlerin mutabakat bildirim ve değerlendirme süreçlerini kısaltabilecek bir girişim. Dolayısıyla zamandan tasarruf sağladığı için değeri artıyor. Hesap tipine göre de farklı kredi/kontör ücretlendirmeleri yapılıyor.

Dilerseniz hemen ücretsiz denemeye başlayabilirsiniz.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Nisan 2021
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

GirişimlerNet Webinar yeni bölümünde 3 Mayıs Pazar günü saat 17:00'de dijital pazarlama danışmanı Hasan…

  • 476
Devamını oku

Konuk Yazar: Bu yazı Y. Emre Karabulut (Teknovol) tarafından yazılmıştır. BigBlueButton İle Nasıl Kendi…

  • 1.8K
Devamını oku

GirisimlerNet'in ilk röportajında yurtdışında yaşayan ve çalışan Fatih Acet ile konuşmuştuk. Bu hafta ise…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami