e-BABS: Online Mutabakat Otomasyonu

Nedir?

e-BABS, mutabakat bildirimlerinin gönderildiği ve geri dönüşlerin görselleştirildiği çok kullanıcılı, bulut tabanlı bir web uygulaması. 2012’de başladığı çalışmalarını 2017’de şirketleştiren Ahmet Meral, 2019 sonunda yapay zekâ destekli(?) mutabakat modeli e-BABS Online Mutabakat‘ı hayata geçirmiş.

Özellikler

İlk olarak örnek dosya formatı doğrultusunda alan bağımsız mutabakat bilgilerinizi hazırlıyorsunuz ve Alan Eşleştirme Excel dosyanızdaki alanlar ile E-BABS alanlarını bir defaya mahsus eşleştirme yapıyorsunuz. Dilerseniz Ön İzleme ile yüklediğiniz verileri doğrulayıp eksik bilgileri otomatik tamamlayabiliyorsunuz.

Ardından mutabakat bilgileriniz sisteme yükleniyor ve bildirim e-postaları otomatik olarak gönderiliyor. İlk mutabakat bildirimiyle logolu ve kaşeli mutabakat mektubunuz e-postaya eklenip belirlediğiniz kriterler doğrultusunda otomatik mutabakat hatırlatma e-postaları da gönderiliyor. Hatalı e-posta adreslerini kontrol edip topluca güncellenebiliyor.

Apiks şirket çatısı altında geliştirilen e-BABS Mutabakat, müşterilerinizin Onay & Red cevaplarını mutabakatlarınız ile ilişiklendiriliyor. Müşterilerin mutabakat sorgulama isteklerini ve bildirimlerini otomatik cevaplıyor ve tüm süreç içerisinde işlem sonuçlarını müşterilerinize geri bildiriyor.

e-BABS özellikle kurumsal şirketlerin mutabakat bildirim ve değerlendirme süreçlerini kısaltabilecek bir girişim. Dolayısıyla zamandan tasarruf sağladığı için değeri artıyor. Hesap tipine göre de farklı kredi/kontör ücretlendirmeleri yapılıyor.

Dilerseniz hemen ücretsiz denemeye başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

CTO'nun El Defteri: CTO'lar İçin Tecrübe Yazıları

Next Article

Kommunity: Topluluk ve Etkinlik Oluşturan Sosyal Platform

Related Posts