FluAI: Nezle ve Gribe Karşı Yapay Zekâ Asistanı

FluAI: Grip ve Nezleye Yapay Zekâ İle Önlem Alın

FluAI nezle, grip gibi üst yolunum yolu enfeksiyonlarında kullanıcıya kişisel analiz ve öneriler veren bir mobil sağlık uygulaması. Hastalık belirtisi gösteren kişilerde, hastaların ateş, öksürük vb. şikayetleri ve boğazının fotoğrafı üzerinden yapay zekâ analizi yaparak hastalık durumu hakkında bilgiler ve öneriler sunuyor.

Nasıl Kullanılır?

Henüz test (beta) aşamasında olan FluAI, yakında Android ve iOS uygulamalarıyla pazarda olacak. Kullanıcıların FluAI teknolojisinden faydalanmak için tek yapması gereken boğazlarını fotoğrafını çekmek ve ardından hastalık belirtilerini paylaşmak olacak. Fotoğrafı analiz eden ve belirtileri değerlendiren FluAI, kullanıcılarına kişisel analiz ve öneriler paylaşacak.

Gelir Modeli & Ücretlendirme

FluAI, şu anki plana göre ilk analizi herhangi bir ücret talep etmeden yapacak. Ardından da tek analiz satışı ve aylık üyelik seçenekleri sunacak.

Kurucu Bilgileri:

FluAI, 2019 yılında Temmuz ayında kuruldu ve Yeşil Science‘ın da kurucusu olan tıp doktoru Yusuf Yeşil liderliğinde, genç ve dinamik bir ekip tarafından geliştiriliyor.

İlk Kullanıcılardan Olun ve İndirim Kazanın

Girişte de belirttiğim gibi FluAI uygulamaları henüz yayında değil ama şimdiden epostanızı bırakarak çıktığında haberdar olabilir ve indirimli üyelik fırsatından faydalanabilirsiniz. İlgili forma direkt ulaşmak için tıklayın.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Nedir? Bulut Press, websitesi tasarlama  hizmetlerini bayi modeliyle geniş kitlelere açan bir girişim. Kendi…

  • 152
Devamını oku

TeknoStratejik: Stratejik Teknoloji Konuşmaları TeknoStratejik, Emre Sokullu (Social Graph) ile teknolojinin…

  • 771
Devamını oku

Nedir? LawUP Podcast, adından da anlaşılacağı üzere merkezinde hukuk olan bir podcast. Özelde ise…

  • 138
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami