Overfund: Thomas Davies’in 3000 Liralık Yatırım Alma Eğitimi Şimdi Ücretsiz

İngiltere merkezli girişim OverFund, girişimcilere ve girişimci adaylarına yatırım alma yolunda destek olan bir eğitim ve danışmanlık platformu. Şimdilik 6 farklı kayıtlı video eğitim ile yatırım almanın farklı boyutlarını ele alıyor.

Yatırım Almakla İlgili 6 Farklı Eğitim

OverFund‘ın eğitimleri yoğun bir başlangıç kursundan iyi sunum hazırlamaya, sağlam bir finansal model inşa etmekten yatırımcılarla müzakereye, hisse dağılımını yönetmekten faydalı rehberlere kadar uzanıyor. Ve bu eğitimlerden biri kısa süre için ücretsiz.

295 Sterlin Değerindeki Eğitim Ücretsiz

Söz konusu eğitimlerin ücretleri 95 sterlinden başlayıp 295 sterline kadar çıkıyor. Toplam 1070 sterlin değerindeki kursların hepsini almak isterseniz 492 sterlin ödemeniz yeterli ama bu rakamın Türkiye için pek de az olmadığı malum. Amma velakin eğitim setindeki 295 sterlin etiket fiyatına sahip ‘The fundraising crash course’ kısa süre için ücretsiz olması bizim için güzel bir fırsat.

Thomas Davies, Seedrs’ın eksi Yatırımdan Sorumlu Yöneticisi

Söz konusu kursun anlatıcısı Thomas Davies aynı zamanda Overfund’ın da kurucusu. Daha önce girişimlere hisse bazlı yatırım yapma platformu Seedrs‘in yatırımlardan sorumlu yöneticisi olduğu için bu alanda ciddi bir tecrübeye sahip olduğunu görmek zor değil. Eğer Overfund’dan danışmanlık almak isterseniz 1000 sterlin/30dk ödemeniz gerekiyor.

Kaliteli İçerik & Profesyonel Prodüksiyon

Ben üye oldum ve eğitimdeki yerimi ayırttım. İçerikleri dinleme fırsatım olmasa da kayıtların son derece profesyonel şekilde yapıldığını söyleyebilirim. Eğer yatırım almayı bir şekilde düşünüyorsanız mutlaka bu eğitime 80 dakikanızı ayırın derim.

Ayrıca yatırımcılarımızın da bu eğitimden ve iş modelinden feyz alabilmesini ümit ediyorum. Tıpkı 2015’te blog yazılarıyla ekosisteme faydalı olmalarını istediğim gibi…

Overfund’ın blog yazılarına da göz atabilirsiniz.

Total
2
Shares
1 comment

Bir Yorum Yazın

Previous Article

AirBoxr: Google E-Tablolarda Kolayca Verilerinizi Zenginleştirin

Next Article

Edudo: TikTok'un Eğitime Odaklanan Modeli

Related Posts