Kampbros: Kamp Yeri Keşfetmek İsteyenlerin Adresi

Kampbros: Kamp Yeri Keşfetmek İsteyenlerin Adresi

Kampbros, kamp alanlarını, ağaç evleri ve karavan parklarını listeleyen çevrimiçi pazaryeri platformu. Kullanıcılar Kampbros ile harita üzerinde filtrelemeler yaparak en yakın doğa yerlerini listeleyebiliyor.

İşletme sayfalarında kamp yerine dair detaylı fotoğraf ve içerikleri görmek, telefon ile hızlıca rezervasyon yapmak mümkün. Kampbros işletmeler için listleme paketleri ve içerik pazarlama ürünleri sunuyor.

Fatih Altas tarafından 2017 yılında outdoor içerik platformu olarak kurulan Kampbros, 2019 yılında pivot ederek pazaryeri platformuna evrilmiş. 2020 yılında 3600+ kayıtlı üye, 130+ kayıtlı işletme ve 1400+ haber bülteni abonesi bulunuyor.

Kullanıcılar için freemium hizmet sunan Kampbros, 2019 yılında doğa yeri işletmelerine 8000+ telefon araması yönlendirmeyi başarmış.

İşletmeler aylık ve yıllık planlara dahil olarak, hiçbir komisyon kesintisi olmadan rezervasyon almaya başlayabiliyor. İşletme sahipleri kendi sayfalarını düzenleyip, fotoğraf ve video içerikleri yayınlayabiliyor. Kayıt ücretini görmek içinse başvuru yapmak gerekiyor.

Kampbros aynı zamanda bu alanda reklam, tanıtım ve organizasyon da düzenleyerek gelir elde ediyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

GirişimlerNet Webinar 1: Eren Koçyiğit İle Dijital Pazarlama Eğitimleri

Next Article

Grafikerler: Tasarımcılara Ulaşmayı Kolaylaştıran İş Platformu

Related Posts