FreshStock: Sınırsız Vektörel Stok ve Tasarım Kaynağı [Büyük İndirim]

FreshStock, farklı vektörel ve grafik tasarım kaynaklarını indirebileceğiniz güzel bir kaynak. Shutterstock gibi girişimlerin alternatifi olan FreshStock ile istediğini grafik taslağını indirip özelleştirebiliyorsunuz.

Bu alandaki en geniş içerik yelpazesine sahip kaynaklardan biri olarak gösterilen FreshStock‘ta sabit bir ücretle sınırsız indirme yapabilmek gibi güzel bir avantajı var. Yani kredi ve indirme sınırı yok. Tabii bundan çok daha iyisi ömür boyu abonelik için tek sefer ödeme yapabilmek ve onu da AppSumo fırsatı sunuyor.

Normalde aylık abone olduğunuzda 49 dolar, yıllık abone olduğunuzda aylık 42 dolar ücret isteyen FreshStock’a AppSumo üzerinden tek seferlik 69 dolara ömür boyu üye olabilirsiniz. İçerde 25 binden fazla vektör ve grafik taslağı bulunuyor ve bunları istediğiniz gibi indirebiliyorsunuz.

FreshStock hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki tanıtım videsounu izleyebilir, dilerseniz AppSumo’nun düzenleyeceği webinara katılabilirsiniz. Eğer dijital ajans iseniz bence kaçırmamanız gereken bir fırsat. Diğer iki ürünün fırsatını da aşağıda paylaştım.

İçerikleri farklı olmakla birlikte daha önce paylaştığım DepositPhotos, AppSumo’da 39 dolarlık bir ömür boyu üyelik çıkarmıştı ama Standard lisanslı 100 stok görsel (resim, vektör) indirme hakkı sunuyordu. O fırsat sona erdi. Bir başka benzer girişim olan StockUnlimited ise 49 dolara 3 yıllık üyelik hakkı tanıyordu ve halen satış devam ediyor. Dilerseniz kıyaslama yapabilirsiniz.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Haziran 2021
P S Ç P C C P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Influence Nedir? Influence, benim bir süredir dikkatimi çeken site üstü dönüşüm optimizasyonu araçlarından…

Devamını oku

Mimo, kodlama öğrenmeyi kolaylaştıran bir girişim. (daha&helliip;)

Devamını oku

DMI eğitimleri gibi görsel ve interaktif eğitimleri oldukça seviyoruz ama bir de işin erişilebililik tarafı var.…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.