FreshStock: Sınırsız Vektörel Stok ve Tasarım Kaynağı [Büyük İndirim]

FreshStock, farklı vektörel ve grafik tasarım kaynaklarını indirebileceğiniz güzel bir kaynak. Shutterstock gibi girişimlerin alternatifi olan FreshStock ile istediğini grafik taslağını indirip özelleştirebiliyorsunuz.

Bu alandaki en geniş içerik yelpazesine sahip kaynaklardan biri olarak gösterilen FreshStock‘ta sabit bir ücretle sınırsız indirme yapabilmek gibi güzel bir avantajı var. Yani kredi ve indirme sınırı yok. Tabii bundan çok daha iyisi ömür boyu abonelik için tek sefer ödeme yapabilmek ve onu da AppSumo fırsatı sunuyor.

Normalde aylık abone olduğunuzda 49 dolar, yıllık abone olduğunuzda aylık 42 dolar ücret isteyen FreshStock’a AppSumo üzerinden tek seferlik 69 dolara ömür boyu üye olabilirsiniz. İçerde 25 binden fazla vektör ve grafik taslağı bulunuyor ve bunları istediğiniz gibi indirebiliyorsunuz.

FreshStock hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki tanıtım videsounu izleyebilir, dilerseniz AppSumo’nun düzenleyeceği webinara katılabilirsiniz. Eğer dijital ajans iseniz bence kaçırmamanız gereken bir fırsat. Diğer iki ürünün fırsatını da aşağıda paylaştım.

İçerikleri farklı olmakla birlikte daha önce paylaştığım DepositPhotos, AppSumo’da 39 dolarlık bir ömür boyu üyelik çıkarmıştı ama Standard lisanslı 100 stok görsel (resim, vektör) indirme hakkı sunuyordu. O fırsat sona erdi. Bir başka benzer girişim olan StockUnlimited ise 49 dolara 3 yıllık üyelik hakkı tanıyordu ve halen satış devam ediyor. Dilerseniz kıyaslama yapabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Hafta Özeti 12: Girişimciler İçin Geçen Hafta Öne Çıkan Haberler

Next Article

Yeni Girişimler: Echo, Brella, Whisk

Related Posts