Getform

Getform Nedir?

Nedir?

Getform, web tasarımcılar ve yazılımcılarının işini kolaylaştıran bir form oluşturma altyapısı. Yani websitenizde oluşturduğunuz form kısmını daha yetenekli hale getirmenizi sağlıyor.

Nasıl Çalışır?

Getform’u entegre etmek oldukça basit. Siteden aldığımız HTML kodunu websitenizdeki form bölümüne yerleştiriyorsunuz. Formlarımıza iletilen form girdilerini Getform panelinde görebiliyor, Zapier entegrasyonuyla Slack, Trello ve Google Sheets gibi servislere yönlendirebiliyorsunuz.

Ayrıca form üzerinden dosya kabul edip davet sistemiyle başkalarıyla paylaşabiliyorsunuz. 

Gelir Modeli?

Getform ile 1 form oluşturmak ve 100 başvuru kabul etmek ücretsiz. Daha fazlası içinse para ödemeniz gerekiyor. Detayları fiyatlandırma sayfasında görebilirsiniz.

Getform’un Hikâyesi:

Sorry,You have not added any story yet

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Echo: Sadece Sesli Mesajlaşma Uygulaması Echo, yazmayı değil de konuşmayı sevenler için geliştirilmiş bir…

Devamını oku

İngiltere merkezli girişim OverFund, girişimcilere ve girişimci adaylarına yatırım alma yolunda destek olan bir…

Devamını oku

Berat Bozkurt tarafından geliştirilen Davetiyem.co adından da anlaşılacağı gibi dijital davetiye…

  • 494
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.