Girişimciler İçin Black Friday & Cyber Monday İndirimleri

İnternet girişimleri Black Friday & Cyber Monday indirimlerine erkenden başladı. Yerli-yabancı girişimlerin fırsatlarını sizler için bu yazıda bir araya getiriyoruz. Dolar kuru 13 lirayı geçmiş olsa da dolarla hizmet/ürün alımı için en iyi dönemdeyiz.

1) AppSumo


Girişimlere tek ödemeyle ömürlük abone olma şansı sunan AppSumo, Black Friday koleksiyonunda bazı eski güzel ürünleri geri getirerek 150$ üzerine %10 indirim vereceğini duyurdu. AppSumo Plus indiriminiz varsa (ki benim var) %20 indirim.

Listedeki girişimlerden INBOX ve Spreadsimple’ı daha önce almıştım. Spreadsimple için 1 kupon daha aldım çünkü harika bir ürün haline getirdiler ve önümüzdeki günlerde bu araçla bazı yan projeler yayına almayı planlıyorum. Ayrıca yerli ürünler olan Robomotion ve Heybooster‘ı satın aldım.

Ayrıca AppSumo Originals ürünlerinde ayrıca %10 indirim var. İndirim için son saatler.

Özel video eğitimler sunan, Türkiye’nin Masterclass’ı olma yolundaki Neoskola’da Kasım sonuna kadar %40 indirim var. 1 yıllık sınırsız abonelik 299₺ yerine 174,5₺.

‘Hediye edilen tüm eğitimlerde’ deniyor ama ben kendime hediye ettim, çalıştı. Yani kendi eposta adresinizi yazarak %40 indirimden faydalanabilirsiniz. Kendinize teşekkür etmeyi unutmayın.

Bir başka Türkçe video eğitim sitesi SonsuzOda, %50 indirim sunuyor. Yıllık sınırsız abonelik 500₺ yerine 250₺.

Otomatik geliyor ama indirim kodu SUPERKASIM012. Firefox’ta çalışmıyor, Chrome’dan deneyin.

4) Sertifier

Dijital sertifika üretme girişimi Sertifier, tüm premium planlar için %20 indirim sunuyor ama hala AppSumo’da ömürboyu abonelik kampanyası devam ettiğini hatırlatayım.

Black Friday için indirim kodu: BLCK20 Yıllık ödemelerde geçerli.

5) Elfsight

Websitenize kolayca 80+ eklenti eklemenizi sağlayan Elfsight’ta %50 indirim var.

İndirim kodu: BLACKFRIDAY2021 Benzer girişimleri AppSumo’da da bulabileceğinizi hatırlatayım.

6) WP Events Calendar

WordPress için etkinlik özelinde eklentiler sunan WP Events Calendar için %40 indirim var.

Tekil ürünlerde indirim kodu: bfcm21 Bundle için %20 indirim kodu: bfcm21-bundle

7) Mangools

SEO aracı Mangools için erken Black Friday indirim oranı %60. Black Friday gelince %50 indirim vereceğiz diyorlar. İyi taktik. Sayaç bitmiş ama indirim çalışıyor.

8) Shortpixel

Shortpixel, sitenizdeki görselleri optimize eden bir araç. Ben daha önce AppSumo üzerinden satın almıştım.

İndirim henüz aktif değil ama başladığında hem aylık hem de normal paketlerde 5 kat daha fazla kredi verecek.

9) Teachable

Herkesin bildiği eğitim sitesi açma platformu Teachable, yılın en büyük indirimini öneriyor.

Paketlerde %58’e varan indirim var. https://teachable.sjv.io/c/1187232/1201764/12646

10) Hostgator

Paylaşımlı sunucu/hosting planlarında yıllık ödemede %75 indirim (+ bedava alan adı ) sunuyor.

Paylaşımlı sunucu performans elbette çok önerilmez ama kendi sunucumda iş yapmaya Hostgator’dan 3 yıllık çok ucuza sunucu alarak başladım diyebilirim. Hala ortağı olduğum önemli bir projeyi Hostagor’da tutuyoruz.

11) İsimtescil

İsimtescil’de çeşitli indirimlerin yanısıra .com alan adları 5$. Sunucu/hosting paketlerinde %50 indirim var.

12) WPForms

WPForms’da %50-%65 arasında indirimler var.

13) Harvard Business Review

WordPress için ödeme seçeneklerini de içeren formlar oluşturmanızı sağlayan bir araç.

HBR Türkçe’nin indirimi çok iyi. Tüm içeriklere erişebileceğiniz 1 yıllık dijital abonelik 199 TL yerine 49 TL, 2 yıllık üyelikse 398 TL yerine 69 TL. Ben 2 yıllık aboneliğimi başlattım.

14) Carrd

Tek sayfalık kolay site yapma aracı Carrd, yine hem yeni hem de yenileyen kullanıcılar için %40 indirim yapıyor. İstediğiniz satın alma için ITSBF2021 kodunu kullanmanız yeterli.

Ben Carrd’a yıllardır aboneyim ve her sene bu indirimlerle yeniliyorum ve bu sene de yeniledim. Pro Plus kullanıyorum.

15) Zeroqode

Zeroqode, no-code / kodsuz ürün geliştirme üzerine odaklanan bir platform. Hem sunduğu eğitimler hem de taslaklar için %30 indirimden faydalanabilirsiniz.

16) Grammarly

İngilizce metinlerinizi kontrol eden ve düzelten tarayıcı eklentisi Grammarly’de %50 indirim var. Her zaman bulması kolay olmayan bir indirim oranı. 1 Aralık’a kadar faydalanabilirsiniz.

Grammaryly alternatifi Trinka‘da da %50 indirim vardı ancak kullanım süresi sona ermiş. Yine de indirimsiz hali neredeyse Grammarly ile aynı. Grammaryly 72$, Trinka 80$.

17) Restream

Yetenekli canlı yayın platformu Restream, BF ve CB için %50 indirim veriyor. Bu linkten abone olduğunuzda 10 dolar indirim kazanacaksınız.

18) Streamyard

Severek kullandığım, Türkiye’de bir çok kişinin de kullandığını bildiğim Streamyard, bu sene de aylık 10 dolarlık özel paketini satışa sundu.

Streamyard nedir? diyorsanız, şöyle buyurun.

Bonus: Contabo

Çok uygun fiyata VPS ve sunucu hizmetleri sağlayan Contabo’nun indirimini maalesef kaçırdık. Ben indirimsiz haliyle satın almıştım ve şu anda Plesk panel ile VPS hizmetinden faydalanıyorum. Bir arkadaşın tavsiyesiyle keşfetmiştim.

20) Krisp20) KrisDolar inanılmaz yükseldi ama Black Friday ve Cyber Monday fırsatıları internet girişimlerinde en iyi indirimlerin yakalandığı dönem. Umarım güzel fırsatlar yakalamışsınızdır. Siz de satın aldığınız fırsatları yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Total
6
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Evliya Çelebi: Gezdiğiniz Şehirleri Takip Edin

Next Article

Uzaktan Psikolojik Danışmanlık Veren 6 Yerli Girişim

Related Posts