Unicorn Nest: Girişiminizin Değerlemesini ve En Uygun Yatırımcıları Bulun

Unicorn Nest, yatırım bulma konusunda girişimlere yardımcı olan veri odaklı bir girişim. Bir tavsiye motoru gibi çalışan Unicorn Nest, kendine has bir eşleştirme algoritması ve 30 bine yakın yatırımcı bilgisiyle en iyi girişim-yatırımcı eşleştirmesini yapmayı hedefliyor.

Farklı Veri Kaynakları

Yatırımcıların iletişim bilgilerine erişmenize de imkân tanıyan girişim bilgisayarınıza indirebileceğiniz bir e-tablo da sunuyor. 200’den fazla endüstri inceleniyor ve sizin için öncelikle değerlendirilmesi gereken yatırımcılar belirlenebiliyor.

Yatırım Şirketleri, Yatırımcılar & Değerlemeler

Unicorn nest, tutarlı bir iş yapabilmek için medya kaynakları, internet siteleri, yatırım alanında veri sağlayıcılar, sosyal ağlar, resmi kayıtlar, araştırmalar ve sunumları inceleme altına alıyor. Funds sayfasında yatırım fonları şirket olarak, Person sayfasında ise yatırımcıları kişi olarak inceleyebiliyorsunuz.

Yukarıdaki faydaların yanında bir de Valuation sayfası var ki bu bölüm girişiminizin değerlemesini sektör ortalamalarına göre belirlemenize yardımcı oluyor. Tarihsel olarak yatırım değerlemeleri, gelir çarpanı ve sektörünüzdeki en aktif 5 yatırımcı bilgisi önünüze seriliyor. Hem de üye olmanıza da gerek yok.

Eğer yatırım arıyor veya aramayı düşünüyorsanız bir göz atmanızda fayda var.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Sesli Girişimlerin Yükselişi: Youtalky, Clubhouse, Twitter Spaces, Telegram...

Next Article

Girişimci Adaylarına 11 Önemli Tavsiye

Related Posts