Günün Girişimleri 18: NeuronWriter, Zam Geldi mi, Launch YC, TillyPay

NeuronWriter (Günün Fırsatı)

NeuronWriter, ürettiğiniz yazılı içerikleri Google üzerinde daha iyi pozisyon alacak şekilde iyileştirmenizi sağlıyor. Yazdığınız metne farklı açılardan yaklaşan ve zayıf noktalarına çeşitli öneriler sunan NeuronWriter, rakiplerden de faydalanarak size Google’da 1. sıraya çıkmanız için destek oluyor.

Benim daha önce AppSumo’dan aldığım Textmetrics‘in veya yine AppSumo’da çıkan WriterZen‘in bir benzeri olan NeuronWriter’i normalde aylık 19 dolar ödeyerek kullanabiliyorsunuz ama AppSumo fırsatıyla tek seferlik 59$ ödemeniz yeterli.

Zam Geldi Mi?

Zam Geldi mi, sorduğu soruya yanıt veren ve Türkiye’deki zam hareketlerini bir araya toplayan bir yan proje. Hem yapılan zamları kronolojik olarak görebiliyorsunuz hem de yaklaşan zamlardan haberdar olabiliyorsunuz. Geçmiş zamlar için de arama yapmanız ve etiketlerden faydalanmanız da mümkün.

Zamların geçerlilik tarihini ve zam oranını/tutarını gösteren Zam Geldi mi, yorum veya emoji ile kullanıcıların tepkilerini de ölçüyor.

Launch YC

Launch YC, dünyanın en başarılı ve etkili girişim hızlandırma programlarından Y Combinator’ın bir yan projesi. Hackernews gibi girişimcileri günlük içerik paylaşımı noktasında buluşturan YC, bu kez girişimcilerin girişimlerini duyurabilecekleribir ürün çıkardı ama işin kötü tarafı sadece kendi çatısı altındaki girişimler burada duyurularını ve güncellemelerini paylaşabiliyor.

Bir bakıma Product Hunt’a rakipolan ama sadece YC girişimlerine bağlı olmasıyla geride kalan Launch YC üzerinde de girişimleri oylayabiliyorsunuz. Yorum alınmaması da bir diğer eksik ama olumlu taraflara odaklanacak olursak, YC girişimlerini tek noktadan takip edip, onlarla iletişime geçme şansını yakalamış oluyoruz. Bazı girişimlerin iletişim adreslerini bıraktığını pekâla görebilirsiniz.

TillyPay

TillyPay de bir başka ödeme alma platformu. Websiteniz üzerinde teknik bir bilgi sahibi olmadan da ödeme sayfası veya ödeme bağlantısı oluşturup ister tek seferlik isterseniz tekrarlayan ödemeler alabiliyorsunuz.

2000’den fazla araçla entegrasyonu olan TillyPay’i %2,5 işlem komisyonuyla ek ödeme olmaksızın veya %0 işlem komisyonuyla aylık 30 dolar ödeyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 17: LinkzAI, Bippd, Code Crafters, Talkyard

Next Article

Günün Girişimleri 19: iLert, Hagrid, Krave Mart, Wyseye

Related Posts