Günün Girişimleri 19: iLert, Hagrid, Krave Mart, Wyseye

iLert (Günün Fırsatı)

iLert, sunucunuzun çalışır durumda olduğunu takip eden ve ürüne özel bir durum sayfası oluşturmanızı sağlayan bir araç. İşinizin daima ayakta olması ve kesintileri hızlıca telafi edebilmeniz için detaylı bildirim yönetimi sunan iLert, arama yönlendirme konusunda da destek sunuyor.

Pingdom, PagerDuty, Opsgenie ve Statuspage gibi ürünlere alternatif olan iLert, 14 gün deneme süresinden sonra aylık 9 dolar ücretle kullanılabiliyor. AppSumo fırsatında ise aylık 19$ ücretli profesyonel plana ömür boyu erişim hakkı 69$.

Hagrid

Hagrid, websiteniz için hızlıca soru-cevap veya sıkça sorulan sorular bölümü açmanızı sağlıyor. Ziyaretçilerden veya kullanıcılarınızdan anonim olarak da soru alabildiğiniz Hagrid ile sosyal gücü olan bir bilgi kaynağı (knowledgebase) sitesi açmanız da mümkün.

Oluşturduğunuz aracı sitenize kodlama bilmeden de entegre edebilirsiniz ki Wix, WordPress, Shopify gibi popüler ürünlere entegrasyon özelliği de var. Hagrid’in sınırsız kullanım hakkı sunan ücretli üyeliğine yıllık abone olursanız aylık 8$ ödemiş oluyorsunuz. Aylık denemek isterseniz 10$ ödemeniz gerekiyor.

Krave Mart

Krave Mart, kapınıza market ürünleri ve daha fazlasını getiren bir mobil sipariş uygulaması. Getir’in alternatifi diyebileceğimiz Krave Mart, şimdilik Pakistan’ın 3 şehrinde hizmet veriyor.

Krave Mart, Y Combinator girişimleri arasında yer alıyor ve hedefini Z ve milenyum nesline hızlı hizmet olarak anlatıyor.

Wyseye

Wyseye, görüntü işleme, yapay zekânın gücünü katan İstanbul merkezli bir girişim. TÜBİTAK BiGG desteği alan ve Cube Incubation girişimleri arasına seçilen Wyseye, onay ve kontrol sistemleri, doğal dil işleme, doküman tanıma, varlık tanıma gibi alanlarda da hizmet veriyor.

Total
5
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 18: NeuronWriter, Zam Geldi mi, Launch YC, TillyPay

Next Article

Günün Girişimleri 20: Utobo, Sell My Miles, Microwonder, ClipDrop

Related Posts