Günün Girişimleri 2: Heartbeat, The MVP, Merge Flo, Health Monde

Günün Fırsatı: Heartbeat

Heartbeat, bir topluluk sitesi kurmak isteyenler için biçilmiş kaftan. Heartbeat ile topluluğunuzu tek noktada buluşturup anlık mesajlaşmadan canlı etkinliklere kadar farklı şekillerde etkileşimi artırmanız mümkün. Tekrarlayan ödemeler veya bilet satışıyla para kazanabilirsiniz.

Topluluk içinde farklı gruplamalar yapıp Zapier vb. entegrasyonlarla otomasyonlar yapmanız mümkün. Slack, Discord, Circle veya Rocket.Chat gibi girişimlere alternatif olarak gösterilse de daha çok Circle’ın karşılığı olduğunu söyleyebiliriz.

AppSumo’daki ömürlük fırsat ile 69 dolara 2000 üyeye kadar sınırsız alan kullanımını satın alabilirsiniz.

The MVP

The MVP, girişimciler ve girişimci adayları için faydalı rehberleri bir araya getiren bir içerik girişimi. Güzel işlere imza atmış girişimcilerin taktiklerini ve rehberlerini bir araya getiren girişim ile pazarlamadan ürün geliştirmeye, ekip kurmadan kişisel markalamaya kadar farklı başlıklarda içerik bulmak mümkün.

Nereden başlayacağını veya nasıl daha iyi büyüyeceğini düşünenler için zaman kazandıran bir kaynak.

Merge Flo

Merge Flo, satın alma ve birleşme süreçlerinde gerekli entegrasyonları kolaylaştıran bir platform. Sürece dair şeffaflık ve içgörüler sunan Mergeflo, her şeyin daha hızlı ve net gerçekleşebilmesi için çeşitli özellikler sunuyor.

Merge Flo, şu anda kapalı test sürecinde ve talep topluyor. Mergeflo’nun kurucu ortakları Cüneyt Büyükbezci ve Nitin Kumar.

Health Monde

Health Monde, sağlık harcamalarını %90’a varan oranlarda azaltabileceğinizi vadeden bir sağlık girişimi. Herkesin konumdan bağımsız olarak istediği kaliteli sağlık hizmeti almasını misyon edinen girişim hastalarla hastaneler ve klinikleri buluşturuyor.

Bir pazar yeri girişimi olarak modellenen Health Monde, Onur Durmuşoğlu tarafından ABD’de şirketleşen bir girişim.

 

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 1: Alternatif, Switchboard, Deksy, Woolentor

Next Article

KonnectzIT: Zapier Alternatifi Otomasyon Aracı (Fırsat)

Related Posts