Günün Girişimleri 20: Utobo, Sell My Miles, Microwonder, ClipDrop

Utobo (Günün Fırsatı)

Utobo, içerikler ve çevrimiçi dersler yapabileceğiniz bir kurs oluşturma aracı. Kurs modüllerinizi oluşturmak için multimedya dosyaları ve video bağlantıları eklemenize olanak sağlayan Utobo, çevrimiçi dersler için Zoom entegrasyonu sağlarken öğrenciler için de katılım raporu tutuyor.

Kajabi, Teachable ve Thinkific gibi araçlara alternatif olarak kullanabileceğiniz Utobo için AppSumo’dan 79$’a ömür boyu kullanım hakkı satın alabilirsiniz.

SellMyMiles

SellMyMiles, sahip olduğunuz havayolu millerini nakit paraya çevirmenizi sağlayan bir girişim. Havayolu şirketinizi listeden seçip, paraya çevirmek istediğiniz mil miktarını yazarak teklif alabiliyorsunuz. Teklifi beğendiğiniz takdirde ücreti çek, e-çek veya Paypal ile hesabınıza aktarabilirsiniz.

SellMyMiles ile aynı zamanda kredi kartı puanlarınızı paraya çevirmenize aracı oluyor ve isterseniz mil de satın alabiliyorsunuz. SellMyMiles listesinde şu anda Türkiye’den Türk Hava Yolları yer alıyor.

Microwonder

Microwonder, girişimcilerle yatırımcıları buluşturan Türkçe bir platform. Microwonder ile kendi girişiminizi satabilir veya girişimize yatırım alabilirsiniz. Eğer yatırımcıysanız da halihazırda belirli bir yol katetmiş girişimleri satın alabilir ya da onlara yatırım yapabilirsiniz.

Ayrıca Microwonder fikrinizi daha iyi satacak yüksek kaliteli sunum görsellerini hazırlama hizmeti de sağlıyor. Şu anda yatırımcılardan Teknasyon, ZMVentures ve Vestel Ventures Microwonder’da yerlerini almış.

ClipDrop

ClipDrop, görsellerde arkaplan temizleme, düşük kalitedeki görsellerin kalitesini yükseltme veya bir fotoğraftaki nesneleri uygun şekilde silme gibi özellikleri olan bir görsel düzenleme aracı.

Cleanup.pictures özelliklerini daha da ileriye götüren ClipDrop’u ücretsiz olarak sınırlı şekilde deneyebilirsiniz ve yıllık abone olursanız aylık 5$ karşılığında bahsettiğim özellikleri sınırsız şekilde kullanabiliyorsunuz.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 19: iLert, Hagrid, Krave Mart, Wyseye

Next Article

Günün Girişimleri 21: LicenceOne, Effortless Reviews, Baserow, Razzo

Related Posts