Günün Girişimleri 21: LicenceOne, Effortless Reviews, Baserow, Razzo

LicenceOne (Günün Fırsatı)

⇻ Nedir?

LicenceOne, yazılım ürünü (SaaS) aboneliklerinizi yönetmeniz ve harcamalarını kontrol etmeniz için geliştirilen bir ürün.

⇻ Nasıl Çalışır?

LicenceOne ile aboneliklerinizin yenilenme tarihlerini edebilir, çalışan erişimini yönetebilir ve bu sayede giderlerinizi azaltabilirsiniz. 200 farklı veri noktasıyla senktronize çalışan LicenceOne, 6 ay içinde %10-30 arasında bir tasarruf sağlayabileceğini iddia ediyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Normal fiyatlandırmada aylık 10€ sabit ücret ve çalışan başına 1€ isteyen LicenceOne’a AppSumo fırsatıyla 49$’a ömürlük abone olabilirsiniz. Bu abonelik Pro plan ile 10 çalışan harcamasını ücretsiz ve sınırsız ürün için takip etmenizi sağlıyor. Alternatif ürünler: Blissfully, Torii, and LeanIX.

Effortless Reviews

⇻ Nedir?

Effortless Reviews, fiziki mağaza sahiplerinin müşterilerinden geri bildirim toplamasını kolaylaştıran SMS tabanlı bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

Mekân sahipleri müşterilerine SMS ile hizmet değerlendirmesi sorduktan sonra eğer yanıt olumsuz olursa bir şikayet formu gösteriliyor. Eğer yanıt olumlu ise müşteri mekânın Google işletme sayfasına yönlendiriliyor ve internetteki itibarınızın gelişmesine katkı sağlıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Effortless Reviews yönetim panelinde müşterilerin SMS’e nasıl yanıt verdiğini takip etmenizi de mümkün kılıyor.

Baserow

⇻ Nedir?

Baserow, teknik uzman olmadan da veritabanı yönetimi yapmanızı sağlayan açık kaynaklı bir Airtable alternatifi.

⇻ Nasıl Çalışır?

İster bulut üzerinde isterseniz kendi sunucunuzda kullanabileceğiniz Baserow ile hem kodlama bilmeyenler veri tabanı yönetimini kolayca yapabiliyor hem de yazılımcılar için esnek özelliklerle işlerini kolaylaştırıyor.

⇻ Fiyatlandırma

Ücretsiz plan ile 2 GB veri büyüklüğünde 3 bin satır veri depolayabileceğiniz Baserow, Premium Plan ile 5 GB ve 10 bin satır veri depolamasına sadece aylık 5$ talep ediyor.

Airtable‘ın ücretsiz planında 2 GB veri için 1200 satır veri saklayabiliyorsunuz ve ücretli üyelik aylık 10$’dan başlıyor ama elbette tüm özellikler bakımından ihtiyaçlarınıza göre bir değerlendirme yapmanız daha doğru olur.

Razzo

⇻ Nedir?

Razzo, Magento tabanlı e-ticaret siteniz için geliştirilmiş bir ölçümleme aracı.

⇻ Nasıl Çalışır?

Teknik bir uzman olmasanız da mağazanıza dair istatistikleri önünüze seren Razzo, satışlar, ürünler ve müşteriler hakkında sunduğu içgörüler ile daha verimli bir ticaret yapmanıza yardımcı oluyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Razzo’nun fiyatlandırması aylık 29$ ile başlıyor ve ödeyeceğiniz ücrete paralel olarak sunduğu hizmeti iyileştiriyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 20: Utobo, Sell My Miles, Microwonder, ClipDrop

Next Article

Günün Girişimleri 22: Sumo Day, Lesnote, Dopinger, Rentiva

Related Posts