Günün Girişimleri 32: Teleport HQ, CTA Examples, Just Launch It, Borderless

Bugünkü bülten destekçimiz Hangi Vize.

Girişimci vizeleri hakkında 30 dakikalık ücretsiz danışmanlık için tıklayın.

Destekçi olmak için iletişime geçin ve bülten abonesi olmak için şöyle buyrun.


Teleport HQ

⇻ Nedir?

Teleport HQ; low-code seviyesinde bir websitesi yapma aracı.

⇻ Nasıl Çalışır?

Teleport HQ kullanıcılarına görsel bir arayüz ve low-code düzeyinde düzenleme yapma imkânı sunuyor. Ön yüzünü görerek statik bir websitesini tasarlayıp yayınlayabiliyorsunuz.

İsterseniz 9 farklı JavaScript çerçevesinden birinde dışarı alabilir veya indirip HTML ve CSS düzenlemelerini yapabilirsiniz.

Üstelik birden fazla kişi aynı proje üzerinde çalışabiliyor. Figma’dan direkt arayüz transferi yapabiliyorsunuz ve WordPress, Shopify vb. entegrasyonlarını kolayca yapabiliyorsunuz.

⇻ Fiyatlandırma?

Ücretsiz 3 proje üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz ama tüm özelliklerle sınırsız proje üzerinde çalışmak için aylık 15€ talep ediliyor ve AppSumo’da 5 düzenleyici ve 3 alan adında site yayınlama hakkı için tek seferlik 79$ ödemeniz yeterli. Eğer 3 kod alırsanız sınırsız sayıda alan adında websitesi yayınlayıp 25 editör ile çalışabilirsiniz. Muazzam bir teklif değil mi?

Teleport HQ, kısa süre önce Japonya merkezli One Capital‘dan 2.5 milyon dolar yatırım aldı. Teleport HQ’nün alternatifi Framer.


Call To Action Examples

⇻ Nedir?

CTA Examples, websitenizde veya mobil uygulamanızda kullanabileceğiniz eylem (call-to-action) metinlerini bir araya toplayan bir içerik girişimi. Marketing Examples‘ın bir benzeri.

⇻ Nasıl Çalışır?

CTA Examples, 15’ten fazla eylem türü için 100’den fazla metin örneği sunuyor. E-ticaretten, dijital üyelik satışlarına, işe alımdan randevu talebine kadar farklı eylemler için yazılmış metinleri görebiliyorsunuz.

CTA EXamples, yerli bir girişim ve bugün Product Hunt’a çıktı.

⇻ Fiyatlandırma?

CTA Examples içinde onlarca metin örneğini ücretsiz olarak görebiliyorsunu ama tamamını (250’den fazla) görmek için 6$’dan başlayan tek seferlik bir ödeme yapmanız gerekiyor. Satışlar Gumroad üzerinden yapılıyor.


Just Launch It

⇻ Nedir?

Just Launch It, ürün güncellemelerini üyelerinizle ve ziyaretçilerinizle paylaşmanızı sağlayan bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

Sürüm notları diyebileceğimiz bilgileri websitenizde güzelce göstermenize imkân tanıyan Just Launch It’i websitenizde farklı pencerelerle veya ayrı bir sayfa ile gösterilebiliyor.

Girişimin hedefi uyumluluğu sağlamak için iletişimi güçlendirmek. Ayrıca bildirim göndermenize de izin veren girişim otomatik güncelemeler yayınlayabiliyor ve son kullanıcılardan geri bilgirim topluyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Ücretsiz kullanmaya başlayıp ihtiyacınız dahilinde 50$’lık aylık pakete geçebilirsiniz. Ücretli planlda kendi alan adınızı kullanma, çeviri vb. ek hizmetleri alabiliyorsunuz. Şu anda test sürecinde olan girişime e-postanızı bırakarak kullanıcı/müşteri olacağınız günü beklemeye başlayabilirsiniz.


Borderless

⇻ Nedir?

Borderless, dünyanın her köşesindeki insanlar için yurt dışında çalışma ve yaşama deneyimlerinin paylaşıldığı bir topluluk tabanlı içerik portalı.

⇻ Nasıl Çalışır?

Borderless, üyeleri üzerinden yurt dışında çalışma ve okuma deneyimleri paylaşan bir portal. Borderless.so’ya üye olduktan sonra siz de kendinizi tanıtan bilgileri ekleyerek eğer varsa bu alandaki tecrübenizi paylaşabiliyorsunuz. Girişim hikâyenizi nasıl paylaşacağınızı da anlatarak da kullanıcılarına destek oluyor.

Elbette üye olmadan da paylaşılan hikâyeleri görebilir ve kullanıcıları keşfedebilirsiniz. Eğer Türkiye’den yurt dışına çalışma veya oturma izni almak istiyorsanız Hangi Vize‘yi ziyaret edip, girişimci vizeleri hakkında 30 dakikalık ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Tamamen ücretsiz.

Total
0
Shares
1 comment

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 31: Woostify, LimeWire, BebekEkspres, BigPoll

Next Article

Günün Girişimleri 33: Seodity, Temasis, MeetingRule, Export Data

Related Posts