Günün Girişimleri 42: Albato, Float, Formeer, LetsFind

Bugünkü bülten destekçimiz ommetrics.

Size Özel: ommetrics kurucusu, ölçümleme uzmanı Berkan Bağcı ile 30dk ücretsiz görüşme için tıklayın.

Destekçi olmak için iletişime geçin, bülten abonesi olmak için şöyle buyrun.


Albato (Günün Fırsatı)

⇻ Nedir?

Albato, farklı uygulamaları birbiriyle konuşturabileceğiniz bir otomasyon girişimi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Şimdilik 400’den fazla uygulamaya otomatik entegrasyon imkânı sunan Albato, kolay entegrasyon veya API desteği sunuyor.

Çok aşamalı otomasyon desteği, webhook desteği, veri filtreleme, aylık sınıra ulaşınca ek işlem satın alma hakkı, gerçek zamanlı işlem kaydı ve daha birçok özellik sunan Albato, Brezilya’nın Zapier’i olma yolunda ilerliyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Ücretsiz de belli sınırlar dahilinde kullanabileceğiniz Albato’nun 5 dakikada sorgulama yapan ücretli paketleri paketleri aylık 36$’dan başlıyor ama güncel AppSumo fırsatıyla 69$’a 15 bin operasyon için 5 dakikada güncelleme yapma hakkını veya 139$ veya üzerini ödeyerek 1 dakikada güncelleme özellikli bir paket satın alabilirsiniz. Elbette tek ödeme, ömür boyu erişim.


Float

⇻ Nedir?

Float, girişiminizin nakit akışınızı takip etmenizi sağlayan bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

Float, şirketinizin nakit akışını gerçek zamanlı ve görsel olarak takip etmenizi, gelecek senaryolarını görmenizi sağlayan bir araç. Bazı muhasebe uygulamalarıyla ve mümkünse banka hesabınızla entegre çalışarak işlerinizi kolaylaştırıyor.

Yazılımın gücünü nakit akışını yönetmeye ve tahmin etmeye dönük kullanan Float, sadece iş sahiplerinin değil, mali müşavir vb. meslek gruplarının da kullanımına açık.

⇻ Fiyatlandırma?

Aylık 59 dolar karşılığında nakit akışınızı takip edip yeni senaryolar kurgulamaya başlayabilirsiniz.


Formeer

⇻ Nedir?

Formeer, Discord sunucunuzu kullanıcı geri bildirimleriyle iyileştirmenizi sağlayan bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

Formeer, kullanıcılarınıza anketler yaparak güven duygusunu pekiştirmenizi, kullanıcı geribildirimlerini daha kolay analiz etmenizi ve NPS, CSAT, CET ölçümleri yapmanızı sağlıyor.

Formeer, proje yönetimi için hazırladığı bir araç kitini de ücretsiz olarak sunuyor. Bugün Product Hunt boy gösteren bu kaynağa e-postanızı bırakarak erişebilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Formeer’i ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz. Sınırsız sayıda anket oluşturmak isterseniz aylık 26$ veya tek seferlik 255$ ödeyebilirsiniz.


LetsFind

⇻ Nedir?

LetsFind, özel verileriniz içinde aradığını kolayca bulmanızı sağlayan bir veya bir grup kişiye özel bir arama motoru.

⇻ Nasıl Çalışır?

LetsFind’ı kullanmak için önce veri/bilgi kaynaklarınızı bağlıyorsunuz. Ardından tek noktadan yaptığını aramayla istediğiniz veriye/bilgiye/belgeye kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Tek başına kullanabileceğiniz gibi takımınızla birlikte de kullanabileceğiniz LetsFind, Slack, Zendesk, Trello, Google Drive ve Dropbox gibi uygulamalara erişerek dosya veya mesajlar içinde arama yapabiliyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Ücretsiz bir şekilde bireysel paketini kullanabilirsiniz. Takımla kullanabileceğiniz planlar ise kullanıcı başına 10$’dan başlıyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

50$ LinkedIn Reklam Kredisi Nasıl Alınır?

Next Article

Günün Girişimleri 43: Affiliate Corner, Leanbe, Normod, Adalo

Related Posts