Günün Girişimleri 59: RabbitLoader, AdGuard MV3, Clicksy, Burnout Index

Bülten sponsoru olmak için hemen iletişime geçin.

RabbitLoader (Günün Fırsatı)

⇻ Nedir?

Rabbit Loader, WordPress ve WooCommerce tabanlı sitenizi hızlandırmanızı sağlayan bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

WordPress, harika bir altyapı sunsa da onu hızlandırmak çok da kolay değil. RabbitLoader da bu noktada uzman dokunuşu yapıyor ve websitenizi hızlandırmanız için tek noktadan yüksek etkili bir çözüm sunuyor. Kendi içinde CDN hizmeti de var.

Farklı eklentiler kullanmak yerine tek eklenti ile temel ve ileri seviye site hızlandırma adımlarını atabilirsiniz. Core Web Vitals ve site hızı puanlamanızı da takip edebilirsiniz.

Alternatif arıyorsanız NitroPack, WP Rocket’i de inceleyebilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Ücretsiz kullanmaya başlayabileceğiniz RabbitLoader, 7,5$’dan başlayan fiyatlarla aylık abonelik sunuyor ama AppSumo’da tek seferlik 59$ ödeyerek ömürlük abonelik hakkı satın alabilirsiniz.


AdGuard MV3

⇻ Nedir?

Farklı platformlar için reklam engelleyiciler geliştiren AdGuard, Chrome’un reklam engelleyicileri bitireceği söyleyen yeni manifestosuna isyan olarak doğan yeni reklam engelleyicisini tanıttı.

⇻ Nasıl Çalışır?

AdGuard, MV3 ile deneysel bir adım atıyor ve Chrome’un yeni manifestosuna kafa tutuyor. Reklamsız ve güvenli internet savunucusu olan AdGuard, MV3 ile yolundan şaşmayacağını gösteriyor.

Eğer reklam engelleyicinizden memnun değilseniz MV3‘e ve AdGuard ürünlerine bir şans verebilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

AdGuard, ücretsiz eklentiler sunsa da daha fazlası için ücretli sürümler de sunuyor. Üstelik TL bazında uygun fiyat, tek ödemeyle ömür boyu kullanım ve şimdi okula dönüş için %40 indirimli.


Clicksy

⇻ Nedir?

Clicksy, fotoğraflarınızı farklı şekillerde baskıya çevirebildiğiniz bir e-ticaret girişimi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Clicksy ile dijital fotoğraflarınızı albüm, kart, takvim gibi çeşitli formatlarda fiziki ürüne çevirerek kalıcı hale getirebilirsiniz.

Özellikle kişisel bir hediye seçeneği olma yönünü öne çıkaran Clicksy, Android ve iOS uygulamalarıyla telefonunuzdaki fotoğraflardan hızlaca bir hediye çıkarmanızı sağlıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Ürün fiyatları ürün türüne göre değişiyor. Albümler 219 TL’den, blok çerçeveler 179 TL’den başlıyor.


Burnout Index

⇻ Nedir?

Burnout Index, psikolojik yıpranma/çöküş durumunu anonim şekilde bilimsel yolla ölçmenizi sağlayan bir test aracı.

⇻ Nasıl Çalışır?

Burnout Index, çalışanların psikolojik yıpranmasını ölçmek ve kötü gidişe bir dur demek için geliştirilen Yerbo adlı bir girişimin yan ürünü. Yerbo ile çalışanlarınızın psikolojik yükünü ölçüp, hayatlarını kolaylaştıracak tavsiyeler alabiliyorsunuz.

Burnout Index sayfasından kendinizin ve çalışanlarınızın psikolojik yıpranma durumunu analiz ederek işe başlayabilirsiniz. 15 sorudan oluşan bir test sizi bekliyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Burnout Index yeni sürümüyle yine ücretsiz. Yerbo ise ücretsiz kullanmaya başlayabileceğiniz ama daha çok fayda sağlamak için kullanıcı başına 5$ talep eden bir ürün.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 58: StudioGrowth, Topi, Motionity, Twitter Podcasts

Next Article

Günün Girişimleri 60: GoZen Forms, Memotive, GoCopy, Levels

Related Posts