Günün Girişimleri 9: TaxFix, Coachhub, Churndler

TaxFix: Vergi İadelerini Toplamanıza Yardım Eden Girişim

Almanya merkezli bir girişim olan TaxFix, gözden kaçırılan vergi iadelerinin toplanmasına yardımcı oluyor. Her yıl milyarlarca avroluk vergi iadesi hakkının göz ardı edildiğini paylaşan TaxFix’e göre sadece Almanya’da çalışan kesimin %20’sinden fazlası vergi iadesi almaya yeterli vakti ayırmıyor ve her yıl ortalama 1027€ kazanma şansını kaybediyor. TaxFix işte bu kitleyi hedefliyor ve geliştirdiği mobil uygulama ve arkaplandaki vergi uzmanları sayesinde bu sorunu çözüyor.

Coachhub: Daha Etkili Liderlik/Koçluk Yaptıran Platform

Coachhub, şirketlerin daha iyi liderler yetiştirmesini ve çalışan performansını artırmasını sağlayan bir yazılım ürünü. Dünyanın farklı ülkelerinde ofisleri olan bu koçluk dikeyine odaklanan CoachHub, endini bir yetenek geliştirme platformu olarak tanımlıyor. Liderler koçluk seanslarını CoachHub uygulaması üzerinden yaparak tüm süreçleri takip edip, veri odaklı bir çalışma yapabiliyor. Koçlar, akıl hocalığı yaptığı kişilerle uygulama üzerinden mesajlaşabiliyor ve verilen istatistiklere göre yatırımın geri dönüşünde 8 kat daha iyi iş yapıyor.

Churndler: Müşteri Kayıp Oranını Düşüren Sistem

Churndler, yeni üye karşılama sürecini daha iyi hale getirmeyi vadeden bir girişim. Klasik epostalar ve canlı sohbet yardımı yerine, üyelerden temel geribildirimler alıp onlara kişisel geri dönüşler yapıyor. Kolayca websitesine entegre edilebilen bu sistem, müşteri kaybını önlemede ve veri odaklı kararlar almada girişimlere yardımcı oluyor. Şimdilik indirimli bir fiyatla aylık 10 dolardan ücretlendirilen Churndler, yıllık abonelikte %20 indirim yapıyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Yeni Patreon Paketleri: Hatıra Ormanı, Secret Üyeliği ve daha fazlası...

Next Article

Günün Girişimleri 10: Outgrow, Playgroup, Contenteum

Related Posts