Günün Girişimleri 9: TaxFix, Coachhub, Churndler

TaxFix: Vergi İadelerini Toplamanıza Yardım Eden Girişim

Almanya merkezli bir girişim olan TaxFix, gözden kaçırılan vergi iadelerinin toplanmasına yardımcı oluyor. Her yıl milyarlarca avroluk vergi iadesi hakkının göz ardı edildiğini paylaşan TaxFix’e göre sadece Almanya’da çalışan kesimin %20’sinden fazlası vergi iadesi almaya yeterli vakti ayırmıyor ve her yıl ortalama 1027€ kazanma şansını kaybediyor. TaxFix işte bu kitleyi hedefliyor ve geliştirdiği mobil uygulama ve arkaplandaki vergi uzmanları sayesinde bu sorunu çözüyor.

Coachhub: Daha Etkili Liderlik/Koçluk Yaptıran Platform

Coachhub, şirketlerin daha iyi liderler yetiştirmesini ve çalışan performansını artırmasını sağlayan bir yazılım ürünü. Dünyanın farklı ülkelerinde ofisleri olan bu koçluk dikeyine odaklanan CoachHub, endini bir yetenek geliştirme platformu olarak tanımlıyor. Liderler koçluk seanslarını CoachHub uygulaması üzerinden yaparak tüm süreçleri takip edip, veri odaklı bir çalışma yapabiliyor. Koçlar, akıl hocalığı yaptığı kişilerle uygulama üzerinden mesajlaşabiliyor ve verilen istatistiklere göre yatırımın geri dönüşünde 8 kat daha iyi iş yapıyor.

Churndler: Müşteri Kayıp Oranını Düşüren Sistem

Churndler, yeni üye karşılama sürecini daha iyi hale getirmeyi vadeden bir girişim. Klasik epostalar ve canlı sohbet yardımı yerine, üyelerden temel geribildirimler alıp onlara kişisel geri dönüşler yapıyor. Kolayca websitesine entegre edilebilen bu sistem, müşteri kaybını önlemede ve veri odaklı kararlar almada girişimlere yardımcı oluyor. Şimdilik indirimli bir fiyatla aylık 10 dolardan ücretlendirilen Churndler, yıllık abonelikte %20 indirim yapıyor.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Twitter'a özel 'Flood' terimine Türkçe'de ne demek lazım bilmiyorum (tivit zinciri, bilgisel?) ama kısaca…

Devamını oku

Nedir? Nasıl Kullanılır? Klima, insanların karbon ayakizini hesaplamaları için geliştirilmiş bir mobil…

Devamını oku

Herkese merhaba, Yeni bir hafta özeti ile karşınızdayım. Maalesef geçen hafta Girisimler.net’e istediğim…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami