Günün Girişimleri 10: Outgrow, Playgroup, Contenteum

Outgrow: Girişimler ve Fenomenler İçin Etkileşimi Artıran Araçlar

Outgrow, girişimlerin kodlama yapmadan potansiyel müşteri kazanmasını sağlayan içerik odaklı çeşitli araçlar sunuyor. Kullanıcılar websitelerine çeşitli hesaplayıcılar, quizler, anketler, canlı sohbet botları, yarışmalar vs. yerleştirerek kullanıcı etkileşimini artırabiliyor.

Bu sayede erişilen kitlenin daha iyi tanınmasına ve veri toplanmasına imkân tanıyan Outgrow, son olarak fenomenlerin de bu taslakları kullanabilmesi için Micro Influencers bölümünü tanıttı. Burada da fenomenler kendi kitlesini tanımak ve çeşitli ödüller dağıtmak için Outgrow’un araçlarını kullanabiliyor. 7 günlük ücretsiz deneme süresinden faydalanabilirsiniz.

Playgroup: Topluluk Kurmak İsteyenler İçin Yeni Nesil Forum

Playgroup, belli bir konu etrafında topluluk kurmak isteyenler için geliştirilmiş bir iletişim platformu. Forum ile sosyal ağ karışımı bir ürün sunan Playgroup, girişimciler, eğitmenler, küçük işletmeler, e-bülten yayıncıları veya müşteri desteği sunmak isteyenler tarafından kullanılabiliyor.

14 günlük deneme süresinden sonra aylık 19 dolardan başlayan fiyatlarla kullanılabiliyor ve sınırsız üye kabul etmeye izin veriyor. Slack, Zapier ve Telegram gibi bazı araçlarla entegrasyon da kuruyor.

Contenteum: İçerik Planlanmasını, Üretimini ve Dağıtımını Tek Noktadan Yönetin

Contentum, içerik üretimini tek noktadan verimli şekilde yapmak isteyenler için tasarlanan bir ürün. Contenteum üzerinde yazılacak yazılar için fkir alıp, planlamayı yapabiliyorsunuz. WordPress blogunuza direkt yazı yayınlayabildiğiniz gibi yazıları yazmak için üyeleri görevlendirebiliyorsunuz.

StoryChief‘in bir alternatifi gözüken Contentum, aynı zamanda özgünlük (plagiarism) ve dilbilgisi testi de yapıyor. Henüz test aşamasında olan girişim şu anda ücretsiz kullanılabiliyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 9: TaxFix, Coachhub, Churndler

Next Article

Günün Girişimleri 11: Base64, ReadInShort, Passion Economy Stack

Related Posts