StoryChief: İçerik Pazarlamasında Devrim [Tükendi]

Nedir? Nasıl Çalışıyor?

StoryChief, çok yetenekli bir içerik dağıtım platformu. Ürettiğiniz içerikleri farklı kanallarda kolayca yayınlamanızı ve ölçümlemenizi sağlıyor. Yani tek kanaldan WordPress’e, Medium’a, Facebook’a, Linkedin’e içeriklerinizi uygun formatlarda gönderebiliyorsunuz.

Dikkat: Bu fırsat sona erdi ama Appsumo.com’a üye olarak ve İndirim Fırsatları kategorimizden yeni fırsatları takip edebilirsiniz. Ayrıca StoryChief’in tüm planlarında ilk 3 ay %10 indirim için girisimler10 kodunu kullanabilirsiniz.

İçerik üreticilerinin en büyük dertlerinden birini çözmeye aday ve sadece blog yazıları değil, Podcast dağıtımınızı da güçlendirmeniz mümkün.

İsterseniz StoryChief‘in kendi blog altyapısını da kullanabiliyorsunuz. Ghost gibi, Medium gibi çok temiz bir arayüzü var. StoryChief aynı zamanda müşteri/takipçi (lead) yakalamanıza yardımcı oluyor ve otomasyon araçları sunuyor. E-posta pazarlaması yapıyor.

İçerik takvimi ile planlama yapıp ekip içinde kimin yazıları denetleyip yayınlayacağını belirleyebiliyorsunuz ve dilerseniz blogunuza yazar bile bulmanız mümkün. (Yazar ekibine ben de başvurmuş ve kabul almıştım ama sonra havada kaldı. Kendileri Ghent/Belçika merkezli bir girişim ve kayıt sayfaları Flamanca ve Fransızca idi o zamanlar.)

Kısacası zamandan tasarruf edip erişim gücünüzü arttırıyorsunuz. Bana rakamlardan bahset diyenler için de bir ROI hesaplama aracı bile yapmışlar.

Gelir Modeli / Ücretler:

Önceden ücretsiz hesap yoktu sanırım, sonra açtılar. Şu anda ayda 1 yazıyı ücretsiz dağıtmanız mümkün. Denemeden para vermem’ciler için yeterli.

Ücretli paketler aylık 10 dolardan başlıyor. Eskiden daha büyük paketler vardı. Ayda 5 yazı yazayım ama iyi dağıtayım diyenler için ideal. Şu anda kendi tavsiyeme ulak verip alasım geldi. :))

Zamanında Appsumo‘daki StoryChief kampanyasını kaçırdığım için hala hayıflanıyorum…

İçerik pazarlamasıyla ilgileniyorsanız StoryChief‘i mutlaka takip etmenizi ve İçerik Yazımı & İçerik Stratejisi üzerine hazırladıkları mikro sitelere bakmanızı tavsiye ederim.

İNDİRİM KODU: StoryChief’in tüm planlarında ilk 3 ay %10 indirim için girisimler10 kodunu kullanabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

AdBender: Reklamlara Kısa Bir Mola

Next Article

Alivex: Spor Etkinlikleri İçin Pazar Yeri

Related Posts
%d blogcu bunu beğendi: