Zoom Nedir? – İndirim Kodu %50

Popüler video konferans uygulaması Zoom, bugün değeri 50 milyar dolara* yaklaşan ABD merkezli bir girişim. Girişimin kurucusu ise vize başvurusu 8 kez reddedilen ve 9. başvurusunda kabul alan bir Çinli, Eric Yuan.

Birebir ve grup halinde video görüşmeler yapmayı mümkün kılan Zoom’un hikâyesi 2011’de başlasa da ürünün çıkması 2013’ü buldu. Eski bir Cisco çalışanı olan Eric Yuan, geçmiş tecrübesinin getirdiği başarıyla 2017’de Zoom’un 1 milyar dolarlık bir şirket olmasını sağladı.

Covid-19 (KoronaVirüs) pandemisiyse nedeniyle Aralık 2019 ile Mart 2020 arasında Zoom’un günlük aktif kullanıcı sayısı 10 milyondan 200 milyona çıktı. Güvenlik açığı sorunlarıyla da yüzleşen girişim hemen Keybase adlı bir uçtan-uca şifreleme girişimini satın alarak bu açıklarını hızla kapatmaya başladı.

Zoom İndirim Kodu

Şu anda 4 farklı üyelik tipinde (Ücretsiz/Pro/Busines/Enterprise) kullanıcılarına hizmet veren Zoom, iş hayatındaki popülerliğini hayatın her alanına ulaştırmış durumda. Zoom’da ücretli hesap açarken kullanabileceğiniz indirim kodları ise aşağıda.

Zoom %20 indirim kodu: ZOOMCARES

Zoom %50 indirim kodu: Bu indirim kodunu sadece Patreon destekçilerime özel olarak ÖZEL İNDİRİMLER sayfasında paylaşıyorum. Mevcut Patreon destekçilerim hemen bu kupon kodunu alıp kullanabilirler. (Kupon 20 Mayıs 2020 itibarıyla günceldir.)

Aylık sadece 1$ destek ile GirişimlerNet’in faydalı içerikler üretmesine katkı sağlayabilir ve tüm özel indirim kodlarına erişebilirsiniz. Desteklemek için tıklayın.

Destekçilere özel indirim paylaştığım girişimleri Özel İndirim etiketinde görebilirsiniz.

Ben GirişimlerNet Webinar serisi için %50 indirimle aşağıdaki paketi satın aldım. 🙂

*20 Mayıs 2020 itibarıyla NASDAQ borsasındaki değeri (ZM) 49 milyar dolar.

Total
0
Shares
2 comments

Bir Yorum Yazın

Previous Article

SaaS Marketer: SaaS Girişimleri İçin Açık ve Net Pazarlama Taktikleri

Next Article

Secret: Girişimlere Özel İndirim Kulübü (%15 İndirim)

Related Posts