WEBINAR: Girişimciler İçin SEO İle Gelir Artırmanın Sırları (İZLE)

Ücretsiz SEO Danışmanlığı İçin E-postanızı Bırakmayı Unutmayın

Girişimcilikte masrafları en aza indirmenin en iyi yolu organik trafiğe sahip olmak ve bunu yapabilmek için arama motoru optimizasyonunda yani SEO konusunda uzmanlaşmak gerekiyor.

GirişimlerNet olarak SEO konusunu derinlemesine ele almak için bu alanda ileri seviye bir eğitim hazırlayan 3 önemli konuğu ağırlayacağız. Mert Erkal, Ragıp Diler ve Buğra Yazar ile SEO ile gelir artırmanın inceliklerini konuşacağımız webinarda sorularınızı da cevaplayacağız.

Yayınımızı tamamladık, aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki formdan kayıt olan herkese Seotional A’dan Z’ye SEO Kitabını ücretsiz olarak göndereceğiz ve 1 kişi uzmanlarımızdan ücretsiz SEO veya WordPress danışmanlığı kazanacak. Birebir gerçekleşecek bu ücretsiz danışmanlığı kazanmak için canlı yayınımıza da katılmanız gerektiğinin altını çizelim.

1 Haziran 2021’de saat 21:00’da yapacağımız webinarı kaçırmamak için e-posta adresinizi bırakmayı unutmayın. Şimdiden Youtube kanalımıza abone olabilirsiniz.

2 Comments

Bir cevap yazın

About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.