Image4io: Tam Donanımlı Görsel Optimizasyonuyla Sitenizi Hızlandırın (Fırsat)

Tam donanımlı görsel yönetim ürünü Image4io, sitenizdeki görselleri optimize etmenizi sağlayan yerli bir girişim. Görselleriniz için barındırma, boyutlandırma ve optimize etme gibi çeşitli hizmetler sunuyor ve bu sayede daha iyi bir kullanıcı deneyimi için daha hızlı çalışan ve arama motorlarında daha iyi performans gösteren bir websitesine sahip olmanızı sağlıyor.

Ve belki de en güzeli, İren Saltalı, Gökhan Koçyiğit ve Burak Öz tarafından kurulan Image4io, AppSumo’da oldukça iyi bir indirim fırsatı sunuyor.

Bir internet sitesi işletenler görsellerin adeta başbelası olabileceğini iyi bilirler. Sitenin açılma hızını etkilemesi ve ziyaretçileri kaçırması en önemli sorunların başında gelir ki Image4io sitesinde u istatistikleri paylaşııyor.;

– Ziyaretçilerin %74’ünü kaçırmak için sadece 5 saniye gecikme yeterli.
– Mobilde ziyaretçilerin %53’ü 3 saniyeden fazla beklemeden siteyi terkediyor.

İşte Image4io tam olarak bu meseleyi çözmek için kapsamlı bir yaklaşım sergiliyor. Çoklu içerik dağıtım ağı (multi-CDN) ile hizmet veren Image4io, ziyaretçilerin cihaz, tarayıcı ve coğrafi bilgilerini tespit ederek görselleri en uygun şekilde sunuyor.

Elbette bu teknolojiyi kullanmak için bir entegrasyon yapmanız gerekiyor ama o da kolayca yapılabiliyor. Herhangi bir web platformunda kullanabileceğiniz image4io, görsel yönetimine ayıracağını zamandan da tasarruf ettirmeyi vadediyor ve dolayısıyla genel olarak kârlılığınızı artıracağınızı söylüyor.

Hemen belirteyim image4io, İngilizce, Türkçe ve Almanca dillerinde hizmet sunuyor ve şu anda WordPress, Shopify, Magento, nopCommerce ve Drupal eklentilerine de sahip.

Ücretlendirme

image4io, girişimler için belli sınırlar dahilinde ücretsiz hizmet veren bir ürün. Kredili sistem üzerinden çalışıyor. Kulanım haklarınızı ve özellikleri genişletmek istediğinizde ise profilinize göre ödeme (yıllık ödemede 32,5$/ay gibi) ödeme yapmanız gerekiyor.

Elbette görsel kullanım yoğunluğunuza göre kendinize en uygun paketi seçmelisiniz ama Appsumo’da çıkan indirim fırsatı nedeniyle şu anda sitedeki fiyatlar üzerinde çok fazla düşünmenize gerek yok. Sadece $59’a yukarıda paylaştığım Scale Up paketine 1 yıl boyunca sahip olmak mümkün. Yani yıllık 390 dolar ödemek yerine 59 dolar ödemeniz yeterli oluyor.

Diğer yandan 1 sene sonra ne yapacağınızı da unutmayın, çünkü bu 1 yıllık bir fırsat ve 60 gün içinde kodu hesabınıza tanımlamanız gerekiyor. Beğenmezseniz 60 gün içinde iade de yapabilirsiniz. Müşteri yorumları için Capterra’ya da göz atabilirsiniz.

Son olarak birden fazla indirim kodu alıp hesabınızda birleştiremediğinizi de paylaşayım ama söz konusu teklif her durumda çok kârlı bir alışveriş.

Dilerseniz detayları image4.io adresinde ve Appsumo Marketplace sayfasında görebilirsiniz. Yorumlarınızı da aşağıda paylaşabilirsiniz.

Eğer websitenizin şu anda ne kadar hızlı açıldığını bilmiyorsanız webspeedtest.image4.io sayfası sizi bekliyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

GirişimlerNet Yeni Ekip Arkadaşları Arıyor

Next Article

Firewards: E-posta Abonelerini Arttıran Oyunlaştırmalı Referans Sistemi (İndirim)

Related Posts