HashtagsForLikes: Instagram ve TikTok’ta Trend Olan Etiketleri Yakalayın

HashtagsForLikes, Instagram ve TikTok etiketleri (hashtag) ve profilleri için geliştirilmiş bir analiz aracı. İstediğiniz etiketin ne kadar kullanıldığını ve trendler arasında olup olmadığını HashtagForLikes ile görebiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz profilleri analiz ederek aradığınız kişinin ne kadar etkileşim aldığını görebiliyorsunuz.

Etiketleri saklayıp daha sonra aramanıza da izin veren HashtagsForLikes, neticede uygun etiketleri kullanarak daha çok görünür olmanıza yardımcı oluyor. Dilerseniz bir etiket aramasına negatif etiket ekleyip ilgi alanınızı daha da netleştirebiliyorsunuz. Etiketleri beğeni ve zorluk seviyesine göre filtrelemeniz de mümkün.

Ücretlendirme

HashtagsForLikes, normalde haftalık 19 dolarlık ve 25 dolarlık iki üyelik paketine sahip. Fakat AppSumo’daki tek ödemeli fırsat (lifetime deal) ile 59 dolar karşılığında ömür boyu 25 dolarlık pakete sahip olmak mümkün.

Söz konusu Pro paket ile 5 profilin analizini takip edebilir, aylık 3000 etiket araması yapabilir ve 4 kullanıcıyla hesabınızı paylaşabilirsiniz. Eğer 2 tane kod alırsanız sınırsız arama ve sınırsız profil takibi yapabiliyorsunuz.


Şu anda TikTok ve Instagram için ölçümleme hizmeti veren HashtagsForLikes, yakında Twitter ve Youtube için de aynı işi yapmak istiyor. Eğer Influencer pazarlama alanında çalışıyorsanız veya kendiniz Influencer olmak istiyorsanız kesinlikle bu tarz bir araçla vei odaklı çalışmanızı tavsiye ederim. Bu aracın ne kadar verimli olduğunu kullanarak veya AppSumo yorumlarından takip edebilirsiniz. AppSumo’da 60 gün iade garantiniz olduğunu unutmayın. 😉

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Şu İçerikleri De Beğenebilirsin

YAZAR HAKKINDA: Fırat Demirel

Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Bilim, tarih ve felsefe sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami