HashtagsForLikes: Instagram ve TikTok’ta Trend Olan Etiketleri Yakalayın

HashtagsForLikes, Instagram ve TikTok etiketleri (hashtag) ve profilleri için geliştirilmiş bir analiz aracı. İstediğiniz etiketin ne kadar kullanıldığını ve trendler arasında olup olmadığını HashtagForLikes ile görebiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz profilleri analiz ederek aradığınız kişinin ne kadar etkileşim aldığını görebiliyorsunuz.

Etiketleri saklayıp daha sonra aramanıza da izin veren HashtagsForLikes, neticede uygun etiketleri kullanarak daha çok görünür olmanıza yardımcı oluyor. Dilerseniz bir etiket aramasına negatif etiket ekleyip ilgi alanınızı daha da netleştirebiliyorsunuz. Etiketleri beğeni ve zorluk seviyesine göre filtrelemeniz de mümkün.

Ücretlendirme

HashtagsForLikes, normalde haftalık 19 dolarlık ve 25 dolarlık iki üyelik paketine sahip. Fakat AppSumo’daki tek ödemeli fırsat (lifetime deal) ile 59 dolar karşılığında ömür boyu 25 dolarlık pakete sahip olmak mümkün.

Söz konusu Pro paket ile 5 profilin analizini takip edebilir, aylık 3000 etiket araması yapabilir ve 4 kullanıcıyla hesabınızı paylaşabilirsiniz. Eğer 2 tane kod alırsanız sınırsız arama ve sınırsız profil takibi yapabiliyorsunuz.


Şu anda TikTok ve Instagram için ölçümleme hizmeti veren HashtagsForLikes, yakında Twitter ve Youtube için de aynı işi yapmak istiyor. Eğer Influencer pazarlama alanında çalışıyorsanız veya kendiniz Influencer olmak istiyorsanız kesinlikle bu tarz bir araçla vei odaklı çalışmanızı tavsiye ederim. Bu aracın ne kadar verimli olduğunu kullanarak veya AppSumo yorumlarından takip edebilirsiniz. AppSumo’da 60 gün iade garantiniz olduğunu unutmayın. 😉

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Nisan 2021
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Airboxr, farklı kaynaklardan aldığınız verileri Google E-Tablolar üzerinde istediğiniz şekilde…

Devamını oku

Daha önce de ses odaklı uygulamalardan bahsetmiştim ama Effy için Twitter'ı ses odaklı kopyası dersek sanırım…

Devamını oku

Bugün de sizlerle biri yerli olmak üzere toplam 3 girişim paylaşıyorum. Luminar'ın hikâyesi gerçekten ilgi…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami