Kitapi: Kütüphane Yönetim Yazılımı

Kitapi Nedir?

Biri öğretmen diğeri yazılım geliştirme uzmanı iki gönüllü tarafından geliştirilen Kitapi, okul kütüphanesi, bireysel veya kurumsal kütüphanelere yönelik bulut tabanlı, kurulum gerektirmeyen bir kütüphane yönetim yazılımıdır. Tamamen ücretsizdir.

Bilhassa okul kütüphaneleri tarafından rağbet gören sistemde öğrencileri kitap okumaya ve okuduğunu paylaşmaya yönlendirmek için ücretsiz blog hizmeti de sunulmaktadır. Öğrenciler ödünç kitap alıp başka arkadaşlarını takip edebilmekte ve okuduğu kitapları, yazılan yorumları görebilmektedir.

Kitapi’nin Hikâyesi:

Sorry,You have not added any story yet

1 Yorum

  • Cemil Erdi ERGÜL

    Böyle güzel uygulamaları görmek beni umutlandırıyor ve mutlu ediyor. Önce uygulamayı yapanlara sonrada Fırat beye bizi bu uygulamalarda buluşturduğu için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Price&Me, sizin yerinize en iyi marka, model ve fiyat araştırması yapan bir kişisel alışveriş asistanı.…

  • 538
Devamını oku

Başarılı Bir Eğitmen Olmanın Formülü (Webinar) GirişimlerNet Webinar serisinde yine bilgisine ve tecrübesine…

  • 814
Devamını oku

Türkiye’de dünyaya açılan girişimler AppSumo’da boy göstermeye devam ediyor. Bunun son örneklerinden biri…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.