Kontrol Edelim: Araç İlanlarını Evden Çıkmadan Kontrol Edin

Kontrol Edelim, farklı sitelerde yayınlanan araç ilanlarının ve satıcısının doğruluğunu yerinde inceleyerek sizin yerinize kontrol ediyor.

Talep ederseniz yetkili ekspertiz firmaları aracılığıyla ilandaki ürünün ekspertizini yaptırıyor ve elde ettiği tüm raporları sizinle paylaşıyor.

Ekspertizsiz kontrol hizmeti 159 TL, ekspertizli hizmet ise 399 TL. Şu anda sadece araç ilanları için hizmet veriyor ama emlak dikeyine de açılmayı hedefliyor.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Nisan 2021
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

2 Comments

 • Akbaba

  Fiyatı yüksek buldum açıkçası. O parayı verene kadar kendim gider bakarım. Alıcıyı tam analiz edemediklerini düşünüyorum.

 • Kontroledelim

  Merhaba, platformda bizden bahseden editörlere ve yorum sahibi kullanıcıya çok teşekkür ederiz. Ekspertizli ilan kontrollerimizde eksper hizmeti için Türkiye genelinde devletimizin TS13805 yetki belgesi vermiş olduğu en güvenilir ve kurumsal firma olan OTORAPOR ile çalışmaktayız.

  Otorapor şubelerinde kendiniz bizzat bir aracı kontroledelim’in yaptığı gibi detaylı ekspertiz yaptırmak istediğinizde vereceğiniz ücret 400 TL’dir. Kontroledelim olarak ülkemizin en büyük 27 ilinde gönderdiğiniz tüm araçlar için 399 TL karşılığında verdiğimiz hizmet içeriğinde; aracın tüm parçalarının tek tek fotoğraflanması (özellikle kırık, vuruk, çizik, saklanan hasarlı vb parçalara dikkat ederek çekilmiş yaklaşık 50-70 adet foto) ve Otorapor’dan detaylı ekspertiz ( Kaporta-Motor-Mekanik-Elektronik- İç Ekspertiz ), ruhsat ve şase numarası kontrol, ilanın doğruluğu kontrol ( kapora dolandırıcılığına karşı) vardır.

  Aynı zamanda sisteme dahil ettiğimiz tüm personellerimizin tamamı (27 şehirde 132 Kişi) gerekli elemelerden geçmiş ve yüz yüze eğitim görmüş kişilerden oluşmaktadır. Tüm bunları ve yasal vergi ve sgk sorumluluklarını da kattığımız zaman sadece 399,00TL gibi bir rakam gayet makul olarak düşünülmektedir. Ki sadece aynı şehirde değil şehir dışında bir araç bulduğunuzda da yerinizden hiç kıpırdamadan ilanı bize gönderdiğinizde sadece 399,00TL’ye titizlikle tüm işlemleri tamamlayıp 3 saat içerisinde elde ettiğimiz tüm fotoğrafları ve raporları size sunuyoruz.

  Cebinizden hiç yol parası çıkmadan, vaktinizi yollarda kaybetmeden satın almaya gideceğiniz araç hakkında en doğru bilgiye saatler içerisinde ulaşmış oluyorsunuz.

  Kontroledelim olarak önceliğimiz tamamen internetten bulduğu ve satın almaya gittiği aracın müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmasına engel olmaktır. Saygılarımızı sunarız.

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

DMI: Uluslararası Sertifikalı Pazarlama Eğitimi Dijital pazarlama eğitimi seçmenin inceliklerini NBT Digital'in…

Devamını oku

Nedir? Nasıl Çalışıyor? Elektronikprojem; elektronik, robotik ve gömülü yazılım projelerine bulunan yüksek…

 • 316
Devamını oku

OnePager VC: Yatırımcılar İçin Girişiminizin Hazır Sayfası OnePager VC, girişimlerin yatırımcılar için…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami