Özgün Stok Görsel Sitesi JumpStory İçin 3 Ay Ücretsiz Üyelik

JumpStory, içerisinde milyonlarca stok fotoğraf, video, vektör ve ikonlar barındıran bir görsel içerik girişimi. Aylık abonelik yoluyla 25 milyondan fazla görsel kaynağa erişip istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Size sunacağım indirim kodu ise bu hizmete üç ay boyunca ücretsiz kullanmanızı sağlayacak. Bu sayede 3 farklı görsel düzenleme aracını da ücretsiz kullanabileceksiniz.

Özgün Görseller İçin Makine Öğrenmesi & Sinir-Bilim

Danimarka merkezli JumpStory gerçekten farklı ve kaliteli görseller sunuyor. Bunu başarmak için 500 milyondan fazla fotoğrafı analiz edip gerçek fotoğraf hissi vermeyenleri ayıklamışlar. Sonra da sinir bilim (neuromarketing) puanlaması yaparak ikinci bir filtreden geçirmişler. Böylece gerçekten stok fotoğraf gibi gözükmeyen stok fotoğrafları bir araya getirmeyi başarmışlar.

Faydalı Entegrasyonlar & Araçlar

JumpStory, popüler içerik/CMS platformlarıyla (WordPress, MailChimp, Weebly, SquareSpace vs.) entegre çalışabiliyor ve işleri kolaylaştırıyor. Ama hepsi bununla sınırlı değil. TextMatch özelliği 20 kelimeye kadar yazdığınız metne uygun fotoğrafları getiriyor. Görselleri düzenlemeniz için de 3 farklı araç sunuyor; fotoğraf düzenleyici, fotoğraf format çevirici ve arkaplan temizleyici. Kendi fotoğraflarınızı da yükleyip düzenleyebiliyorsunuz. Bu araçlarla birçok işinizi başka yere gitmeden halletmeniz mümkün.

75 Dolar Değerinde 3 Aylık Üyelik Hediye

Gelelim indirim konusuna…  Normalde aylık abonelik ücreti 25 dolar olan JumpStory’ye free3 indirim kodunu kullanarak 3 ay ücretsiz abone olabilirsiniz. Yani 75 dolarlık hizmeti bedava almış olacaksınız. Başlangıçta kredi kartınızı eklemeniz gerekiyor ama 2 dakikalık bir iş. Herhangi bir ödeme tutar çekilmiyor ve tabii ki aboneliğinizi (ilk 48 saat dışındaki) istediğiniz bir anda sonlandırabiliyorsunuz. JumpStory ekibi haklı olarak en az 2 gün için ürünü denemenizi istiyor.

Başka bir deyişle normalde 14 gün olan deneme süreni 90 güne çıkarmış oluyoruz. Ben kredi kartımı ekledim ve 48 saat sonra sonlandırmayı düşünüyorum. Bu iş için ücretsiz kanallar olmakla birlikte daha önce sizlerle paylaştığım AppSumo fırsatlarını (mesela Freshstock) da değerlendirebilirsiniz.

Özgün olması gerçekten de JumpStory’yi farklı kılıyor ve doğal Kars fotoğrafları bulacak kadar da geniş bir arşivi var. Zaten girişimin amacı da gerçekten hislerinize dokunacak fotoğraflar sunmak. Böylece üretilen içeriklerin veya sitelerin daha iyi kullanıcı müşteri çekeceğinden bahsediliyor ki kesinlikle haksız sayılmazlar. Her yerde Harold Amca’yı kullanırsanız işiniz biraz zor…

Dipnot: Bu indirimi paylaşan Kitap.net‘in kurucusu Hasan Civelek’e teşekkürler. Sizler de topluluğa katkı sağlayacak fırsatları benimle paylaşabilirsiniz. İletişim için: firat et girisimler.net.;)

Total
0
Shares
1 comment
  1. Üyeliğimizin süresi dolduktan sonra indirdiğimiz görselleri kullanma hakkına sahibiz değil mi ?

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Coursera Eğitimlerine Ücretsiz Erişmenin Yolu

Next Article

Sales Rocks: 98 Milyon Şirket Bilgisi Elinizin Altında (Ömürlük İndirim)

Related Posts