Kurslab: Bireylere ve Kurumlara Online Eğitim Platformu (İndirim)

Kurslab: Bireylere ve Kurumlar İçin Online Eğitim Platformu

Canlı ve interaktif eğitim Kurslab, uzaktan birebir eğitim seçeneğini hayatımızda yaygınlaştırmak isteyen bir girişim. Özellikle bireylerin uygun fiyatlı ve ihtiyaçlara dönük eğitimlere kolayca ulaşmasını hedefliyor ve bir yandan da kurum ve kuruluşlara aylık abonelik ücreti karşılığında Sanal Sınıf hizmeti sunuyor.

Bireysel tarafta eğitmenler Kurslab’a kayıt olarak kendi sayfalarını oluşturabiliyor ve takvimlerine göre özel dersler verebiliyor. Eğitmenler saat ücreti üzerinden hizmet veriyor ve farklı kriterlere göre filtrelenebiliyor. Platforma katılacak eğitmenler başvuruları değerlendirilip onaylandıktan sonra ders vermeye başlayabiliyor.

Kurslab, son 5 ayda 20 binden fazla üye ve 900’den fazla aktif eğitmen kazanmış. Son 1,5 ayda 60 TL sepet ortalamasıyla 450 ders satışı gerçekleştirmiş. Kurslab, sanal sınıf tarafında da günlük 49₺+kdv’den başlayan fiyatlar sunuyor. Yani bir SaaS girişimi olarak hizmet veriyor. Bireysel eğitmenlerden ise belli bir komisyon alıyor.

Mustafa Gençoğlu tarafından 2018 yılında kurulan Kurslab, Growth Circuit hızlandırma programını başarıyla tamamlayarak Amerika’da Draper Universitesi’nde eğitim almaya hak kazandı ve BUBA Campus tarafından 4 milyon TL değerleme ile yatırım adı.

Şu anda Kurslab’da ders almak isterseniz KURSLAB15 indirim kodu ile %15 indirimden faydalanabilirsiniz.

Online eğitim tarafındaki girişimlerin koronavirüs döneminde ciddi bir avantaj yakaladığı malum ve geçtiğimiz haftalarda ‘online danışmanlık’ tarafındaki çağrımı da bu vesileyle tekrarlamakta fayda görüyorum. Bence belli bir tecrübeye sahip herkes bilgi birikimini paylaşarak para kazanmaya adım atabilir; sistem yani müşteri geri bildirimleri iyileri yükseltecek ve kötüleri eleyecektir. Beni sorarsanız buradayım.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Bebito, bebeğinize isim bulma uğraşınızı kolay ve eğlenceli hale getiren bir mobil uygulama (Android / iOS). 10…

  • 394
Devamını oku

Email Marketing yani eposta pazarlaması üzerine epeydir kafa yoruyorum ve işim gereği bu alanda çok ürün görüp…

Devamını oku

Haftanın Girişimleri 1: FluAI, BiSelam, ClickUp ve ... Kaçıranlar için geçtiğimiz hafta tanıttığım 8…

  • 492
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami