MobiRoller: Yerli Kod Yazmadan Mobil Uygulama Geliştirme Aracı AppSumo’da

MobiRoller Nedir?

MobiRoller, kod yazmadan (no-code) mobil uygulamanızı geliştirmenizi sağlayan bir platform. 2012 yılında Selçuk Volkan Kasaroğlu ve Erol Kabadayı tarafından geliştirilip kullanıma sunulmuş bir girişim. AppSumo’ya özel bir kampanyayla çıkan Mobiroller’ı yakından tanıyalım.

Kod Yazmadan Uygulama Geliştir ve Yayınla

Kodlama gerektirmeden sürükle bırak tekniğiyle uygulamalarınızı kolaylıkla geliştirmenizi sağlıyor. Geliştirdiğiniz uygulamalarınızı Apple, Google Store ve Huawei App Galery üzerinden yayınlayabilirsiniz. Uygulamanıza reklam ekleyebilir ve bundan gelir elde edebilirsiniz.

MobiRoller Özellikleri

MobiRoller, kullanıcıların bir abonelik ücreti ödeyerek özel ekranları görebileceği, uygulama içi satın alımları kullanarak ücretli ekranlar oluşturabileceği bir platform sunuyor. Mağazanızın kendi mobil uygulaması, ürün, sipariş ve stok yönetimi ile alışveriş deneyimini yönetmenize imkan veriyor. Hatta farklı ödeme seçenekleri ekleyebilir, push entegrasyonu ile uygulama bildirimleri gönderebilirsiniz.

Sunduğu çoklu dil desteği ile daha fazla kullanıcıya ulaşabilmenizi sağlıyor. Kullanıcılarınızı yönetebilmenizi ve üyelerinize özel uygulamalar geliştirmenize imkân tanıyor. Ayrıca kullanıcı listesiniz .csv dosyası ile dışarı aktarabilmeniz de mümkün.

MobiRoller analitik entegrasyonu ile performansınızı ölçmek için Google Analytics’i uygulamanıza ekleyerek hedef kitlenizi tanıyabilir ve eylemlerinizi buna göre gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Çözümler

MobiRoller uygulama oluşturucusu ile uygulamanızı kod yazmadan oluşturabileceğiniz gibi mağazanız için istediğiniz tasarımı yapabilir ve uygulamanızı hazırlayabilirsiniz. Ayrıca MobiRoller sunduğu bayi programı ile müşterilerinize uygulamalar satabilir ya da kendi uygulamanız ile gelir elde edebilirsiniz.

Ücretlendirme

50 ürün için aylık 80 TL’den, yıllık %17 tasarruf ile 67 TL’ den başlıyor. İstediğiniz işlem kapasitesine göre fiyatlar değişiyor ama aşağıda paylaştığımız üzere AppSumo ile ömür boyu abonelik fırsatı var.

AppSumo Fırsatı

Mobiroller için AppSumo kampanyasıyla 79$’a tek ödemeyle ömür boyu kullanım hakkı satın alabilirsiniz. Tek kupon ile sınırsız kullanıcıya ulaşabileceğini 10 uygulama yayınlama hakkınız var.

Dilerseniz daha fazla kod alarak daha fazla uygulama geliştirebilirsiniz. AppSumo her zaman olduğu gibi bu kampanyada da 60 gün ücretsiz iade hakkı tanıyor.

Eğer kod yazmadan mobil uygulama geliştirmekle ilgileniyorsanız şu yazımıza göz atabilirsiniz. AppSumo’da çıkan diğer yerli girişimler için tıklayın.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

İşletmeCo: Çok Yönlü Şirket Yönetim Platformu (İndirim)

Next Article

Synthesia: Yapay Zekâ Karakteriyle Tanıtım Videosu Oluşturun

Related Posts