Webinar: Naci Kahraman ile Girişimcilik Ekosisteminde Kaşif Olmak

GirişimlerNet Webinar serisinin yeni bölümüne StartupMarket‘ten Naci Kahraman konuk oluyor.

Naci Kahraman, Sabancı Üniversitesi SUCOOL Startup Hızlandırma Merkezi’nde ve Inovent A.Ş. için Startup Destek Programları Yürütücüsü olarak görev yaptı. Yeni girişimlerin başarıya ulaşması için çalıştı. 2018’de KHRMN.CO danışmanlık şirketini kuran ve Naci Kahraman, 2020’de StartupMarket’e ortak ve CXO olarak katıldı.

Geçtiğimiz günlerde StartupMarket’i sizlere tanıtmış ve GirişimlerNet destekçilerine ekstra ücretsiz Kaşif paket vereceğimizi duyurmuştum. Bu webinarda da Naci Kahraman’ın deneyimleri ve StartupMarket verileri ışığında girişimcilik ekosistemde nasıl daha iyi bir kaşif/vizyoner olabileceğimizi konuşacağız ve aşağıda sorulara yanıt arayacağız.

– Giderek büyüyen girişim ekosisteminde nasıl kaşif oluruz?

– Girişimlere nasıl & kiminle yatırım yapılır?

– Girişimlere mentor olmak İçin neler yapmak gerekir?

– Ekosistemdeki önemli gelişmelerden nasıl haberdar olurum?

Siz de girişimcilik ekosistemine dair sorularınıza yanıt almak istiyorsanız 18 Ağustos Salı günü saat 17:00’de bize katılmanızı bekliyoruz. Zoom üzerinden gerçekleşecek webinarımıza hemen kayıt olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Girişimciler İçin İngilizce Öğrenmenin Püf Noktaları İngilizce bilmenin önemine gerek bireysel açıdan…

Devamını oku

GirişimlerNet Webinar serisinde bu hafta girişimciler ve finans kuruluşları için yeni finansal teknolojiler,…

Devamını oku

GirişimlerNet Webinar serisinde bu Efilli.com'un kurucu ortağı ve pazarlamadan sorumlu yöneticisi Şefik Yunus…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.