NiceBoard: Kodlama Yapmadan İş İlanı Sitenizi Kurun (Fırsat)

NiceBoard, bulut tabanlı iş ilanı yayınlama platformu. Hızlıca size özel bir iş ilanı sitesi açmanızı sağlıyor. Kodlama bilmenize, sunucuyla uğraşmanıza gerek kalmadan yarım saatte para kazanabileceğiniz bir iş ilanı sitesi açabilirsiniz.

NiceBoard ücretsiz SSL, Stripe desteğiyle ödeme alma, SEO ve mobil uyumlu, iş arayanlar için e-posta bildirimleri, yazı/blog altyapısı, detaylı filtreleme gibi özellikleriyle hiç de küçümsenmeyecek bir ürün sunuyor. İşverenler de kendi profil sayfalarını oluşturup ilan yayınlayabiliyor.

İster bir yan proje olarak isterseniz kendi işinizi destekleyen bir parça olarak Niceboard’u kullanıp değer yaratabilirsiniz. Elbette bu konuda çok fazla örnek var ama Niceboard iki sebepten denemeye değer bir ürün; hem güzel ve bulut tabanlı bir altyapı sunuyor hem de AppSumo’da ömür boyu kullanım hakkını 99 dolara alabiliyorsunuz. Her zaman olduğu gibi 60 içinde iade etme şansınız da var.

Ücretlendirme & İndirim

NiceBoard, kendi sitesinde aylık 59 dolardan başlayan fiyatlarla sahip olunabilen bir SaaS ürün ama AppSumo’da 99 dolara ömürlük fırsat çıkmış durumdalar. Normalde ücreti 99$/ay olan Pro hesap tipini AppSumo ile ömür boyu kullanacak şekilde almanız mümkün.

(Aşağıda karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz.)

Arayüzü ve özellikleriyle beni etkileyen bir ürün ancak üye olup denemedim. Sınırsız ilan yayınlama ve sınırsız aktif ilan barındırma çok iyi. Temayı özelleştirip kendi kod parçalarınızı da ekleyebiliyorsunuz. Sitede NiceBoard markası da gösterilmiyor.

WordPress tabanlı iş ilanı temalarını da alabilirsiniz ama açıkçası Niceboard’un yönetim anlamında çok daha kolay olacağını söyleyebilirim. Çünkü teknik anlamda siteyi ayakta tutmak için hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Sadece ilan çekmeniz yeterli.

Diğer yandan iş ilanı dikeyinde yoğun rekabet olduğunu da söylemek lazım. Eğer elinizde hemen dokunabileceğiniz bir kitle yoksa bir zaman sonra bu işi bırakabilirsiniz. Tabii 99 dolara bu kadar iyi bir ürünle para kazanma fırsatı da kolay kolay karşınıza çıkmayacaktır. Şahsen GirisimlerNet’in iş ilanı tarafında kullanmayı düşünüyorum ama kesin kararımı vermek için biraz bekleyeceğim…

 

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Remote Workly: Uzaktan Çalışanlar İçin Asenkron Video Toplantılar

Next Article

FocusMate: Verimliliği Artıran Videolu Birlikte Çalışma Platformu

Related Posts