Remote Demo Day: 4000+ Yatırımcıya Uzaktan Sunum Yapın

Remote Demo Day: 4000+ Yatırımcıya Sunum Yapın

Her şey ‘remote’ (uzaktan) olunca sunum günleri (demo day) de uzaktan yapılmaya başlandı. Türkiye’de de StartupsWatch, Etohum, ve BTM’nin bu konuda adım attığını gördüm.

Popüler melek yatırımcılık kitabı Angel’ın yazarı, Launch.co’nun ve TheSyndicate’in kurucusu Jason Calacanis ise işi farklı bir boyuta taşıdı ve 400 yatırımcının girişimcileri dinleyeceği bir Remote Demo Day organize ettiğini duyurdu.

Nasıl Çalışacak?

Dünyanın her yerinden girişimlerin başvurusuna açık olan Remote Demo Day‘e başvurmak ücretsiz. Sunum yapmak için Jason Calacanis & TheSyndicate.com elemesinden geçmek gerekiyor.

7 girişimin sunum yapacağı programda şimdilik 3 haftalık program belli (27 Mayıs, 10 Haziran, 24 Haziran)

Melek yatırımcı Jason’ın daha önce yatırım yaptığı bazı girişimler şöyle.

Fikrimiz Çalınmasın?

Zaten çalışmakta olan girişimler sunum yapacağı için endişeye gerek olmadığını sitede yazmışlar. Evet, birileri fikrinizi beğenip kopyalayabilir ama bunu paranoya haline getirmeye gerek yok. Zaten herkese açık bir yayın olmayacak. NDA imzalanmayacağı için gizli olduğunu düşündüğünüz bilgileri elbette paylaşmayın.

Jason, aylık 5-100 bin dolar arasında gelirinizin olmasının iyi olacağını ve 250 bin dolar ile 3 milyon dolar arasında yatırım yapılacağını söylüyor.

TheSyndicate’e katılmak isteyen akredite yatırımcılar da başvuru yapıp Remote Demo Day’e katılma şansı yakalayabilirler.

Sunumlar 3 dakika olacak ve bir örneğini aşağıda görebilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

WPfomify: Websitenize Sosyal Kanıt Bildirimleri Ekleyin (Fırsat)

Next Article

FenoBase: Türkiye'nin İnfluencer Veritabanı

Related Posts