Remote Team: Uzaktan Çalışan Ekipler İçin İK Yönetim Platformu [Fırsat]

Nedir?

Remote Team, tamamen uzaktan (remote) çalışan ekipler için geliştirilmiş bir personel yönetimi platformu. Maaş ödemelerinden tazminata, çalışma durumundan çalışanların doğum günlerine kadar birçok şeyi Remote Team üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Remote Team, DeskTime ve Toggl ile entegrasyon imkânı sunuyor ve bu sayede çalışanların çalışma sürelerini aynı platform üzerinde takip edebiliyorsunuz. Ayrıca Slack entegrasyonuyla da iletişim konusundaki boşlukları dolduruyor.

Üç kişiye kadar ücretsiz olarak kullanılabilen Remote Team, aylık planda kişi başına 15 dolardan yıllık planda ise kişi başına 12 dolardan hizmet veriyor. Güncel ücretlendirme bilgisi için tıklayın.

GÜNCELLEME: Şu anda Appsumo’daki kampanya ile 49 dolara ömür boyu üyelik almak mümkün. Eğer biraz olsun Remote Team’i kullanmayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim.

Maaş ödemeleri için TransferWise ile anlaşan girişim ülkelere göre vergi kesintileri konusunda da basitleştirilmiş ve otomatik bir çözüm sunuyor.

Uzaktan çalışma trendinin giderek belirginleştiği günümüzde Remote Team‘in maaş ödemelerini de çözerek pazara giriş yapmasını son derece kıymetli buluyorum. Diğer uygulamalarla entregrasyonların artması durumunda Remote Team’in kolaylıkla popüler olacağını söyleyebilirim.

Bu alandaki klasik girişimlerin de yavaş yavaş direksiyonu ‘remote’ şirketlere çevirmesi sürpriz olmayacaktır.

Remote Team’ın kurucusu Şahin Boydaş, daha önce kurduğu MovieLaLa ile Salesforce’un kurucusu Marc Benioff’tan melek yatırım almıştı ve GfyCat, Ocak 2018’de MovieLala’yı satın aldı.

Remote Team, Product Hunt’ta da tanıtıldı ve geri bildiriminizi bekliyor.

GÜNCELLEME: Şu anda Appsumo’daki kampanya ile 49 dolara ömür boyu üyelik almak mümkün. Eğer biraz olsun Remote Team’i kullanmayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Midas Menkul Değerler, yabancı borsalardan komisyonsuz hisse alımını mümkün kılmak istiyor.... 2012…

Devamını oku

Daha önce de ses odaklı uygulamalardan bahsetmiştim ama Effy için Twitter'ı ses odaklı kopyası dersek sanırım…

Devamını oku

Remote Workly, geçici veya devamlı olarak uzaktan (remote) çalışan ekipler için asenkron (eş zamanlı olmayan)…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami