SaaSFrame: SaaS Girişimlerinden İlham Veren Kaynaklar

SaaS Girişimlerinden İlham Veren Kaynaklar

SaaS girişimlerinin sayısı giderek artarken bu girişimlerin kullandığı arayüzler, pazarlama sayfaları ve eposta akışları da farklılaşıyor. SaaSFrame, işte bu farklı kaynakları belli kategoriler altında bir araya getirerek diğer girişimlerin yaptıklarından ilham almanıza aracılık ediyor.

Farklı Koleksiyonlar, E-posta Taslakları vs.

Antoine Milkoff’un geliştirdiği SaaSFrame, girişimcinin kendi için biriktirdiği kaynakları bir araya getirmesiyle filizlenmiş. Şu anda SaasFrame’de hizmet olarak yazılım ürünü sunan girişimlerin aktivasyon e-postalarını, üretsiz deneme e-postalarını, akademi veya affiliate sayfa tasarımlarını, ürün arayüzlerini ve blog yapılarını görebilirsiniz.

Girişimlere Göre Filtreleme

Dilerseniz yukarıdaki gibi koleksiyonlara göre dilerseniz girişimlere göre şu sayfadan istediğiniz kaynaklara ulaşabiliyorsunuz. Şeffaf Girişim olarak çalışan SaaSFrame, şu anda yaklaşık 700 içerik örneği barındırıyor.

81 SaaS girişiminden 56 farklı koleksiyon oluşturmuş ve ayda 9 dolar veren kullanıcılar bu arşive sınırsız erişim sağlayabiliyor ve örnekleri kaydedebiliyor. Yıllık abone olmak isterseniz 90 dolar ödemeniz yeterli ve zamlardan etkilenmiyorsunuz.

Şeffaf Girişim / Open Startup

Nisan 2020’de işe başlayan Antonie, Mayıs 17’de siteyi açmış ve 1 gün sonra ilk para ödeyen müşterisini kazanmış. 29 Mayıs’da ise aylık 200 dolar gibi bir gelir rakamına ulaşmış.

Total
0
Shares
5 comments
  1. Fırat Bey,
    Sizin bulduğunuz yöntemleri çok merak ettim doğrusu. Ben de ülke olarak Brezilya seçtiğimde en düşük teklife ulaşmıştım.

Bir Yorum Yazın

Previous Article

LinkedIn Premium Fiyatında %60 İndirim Nasıl Aldım?

Next Article

Girişimciler İçin İlham Veren Hafta Özeti - 9

Related Posts