SaaSFrame: SaaS Girişimlerinden İlham Veren Kaynaklar

SaaS Girişimlerinden İlham Veren Kaynaklar

SaaS girişimlerinin sayısı giderek artarken bu girişimlerin kullandığı arayüzler, pazarlama sayfaları ve eposta akışları da farklılaşıyor. SaaSFrame, işte bu farklı kaynakları belli kategoriler altında bir araya getirerek diğer girişimlerin yaptıklarından ilham almanıza aracılık ediyor.

Farklı Koleksiyonlar, E-posta Taslakları vs.

Antoine Milkoff’un geliştirdiği SaaSFrame, girişimcinin kendi için biriktirdiği kaynakları bir araya getirmesiyle filizlenmiş. Şu anda SaasFrame’de hizmet olarak yazılım ürünü sunan girişimlerin aktivasyon e-postalarını, üretsiz deneme e-postalarını, akademi veya affiliate sayfa tasarımlarını, ürün arayüzlerini ve blog yapılarını görebilirsiniz.

Girişimlere Göre Filtreleme

Dilerseniz yukarıdaki gibi koleksiyonlara göre dilerseniz girişimlere göre şu sayfadan istediğiniz kaynaklara ulaşabiliyorsunuz. Şeffaf Girişim olarak çalışan SaaSFrame, şu anda yaklaşık 700 içerik örneği barındırıyor.

81 SaaS girişiminden 56 farklı koleksiyon oluşturmuş ve ayda 9 dolar veren kullanıcılar bu arşive sınırsız erişim sağlayabiliyor ve örnekleri kaydedebiliyor. Yıllık abone olmak isterseniz 90 dolar ödemeniz yeterli ve zamlardan etkilenmiyorsunuz.

Şeffaf Girişim / Open Startup

Nisan 2020’de işe başlayan Antonie, Mayıs 17’de siteyi açmış ve 1 gün sonra ilk para ödeyen müşterisini kazanmış. 29 Mayıs’da ise aylık 200 dolar gibi bir gelir rakamına ulaşmış.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Sorunun yanıtı bence temiz bir 'evet'. Ama bu yanıtın altını doldurmak gerek. Elbette üniversiteyi kazanmaya…

Devamını oku

Clubhouse: Silikon Vadisi'nin davetiye ile girilen sesli sohbet uygulaması Clubhouse, Mart 2020'de Paul Davison…

Devamını oku

Support Page, farklı gelir/bağış kanallarına ait kişisel linkleri tek noktada toplayan bir profil oluşturma…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami