Tamamlayıcı Sağlık: Sağlık Sigortası Karşılaştırma Platformu

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Karşılaştırma Platformu

2014 yılında hayata geçirilen TamamlayiciSaglik.com, tamamlayıcı sağlık sigortalarına odaklanan bir karşılaştırma platformu. 30 yıl önce kurulmuş olan Genç Sigorta’nın bir iştiraki olan Tamamlayıcı Sağlık markası Genç Sigorta yönetici ortağı Gencay Genç tarafından yönetiliyor.

Girişim 3 basit soruda piyasadaki tüm sigorta şirketlerini poliçe detaylarıyla karşılaştırabilme kolaylığı sağlıyor. Ardından da bir danışman desteğiyle en uygun sigortayı seçebilmeniz için sigorta brokerlik hizmeti sunuyor.

TamamlayiciSaglik.com’da 18 sigorta şirketinin tamamlayıcı sağlık sigortası, 12 sigorta şirketinin de doğum sigortası karşılaştırılabiliyor. Karşınıza çıkan teklif sayfasında ortalama fiyatlar, teminatlar ve limitler, anlaşmalı hastaneler, poliçe şartları, teminat dışı durumlar gibi bir çok bilgi görülebiliyor.

Karşınıza çıkan teklifleri de sıralayıp, filtreleyip kişiselleştirebiliyorsunuz. Karşılaştırabileceğiniz sigorta çeşitleri arasında KoronaVirüs sigortası da bulunuyor.

Gelir Modeli?

Satılan poliçe üzerinden belirli oranlarla komisyon geliri elde eden TamamlayiciSaglik.com, Türkiye genelinde bireysel tamamlayıcı sağlık sigortası piyasasının %2’sinin üretimini karşılan bir konumda.

Gencay Genç’in paylaştığı bilgilere göre TamamlayiciSaglik.com, 2018-2019 yılları arasında %81, 2020 yılının ilk çeyreğinde ise %92 büyüme oranı ile ilerlemesini sürdürüyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Proteco: EvdekiBakıcım'ın Yeni Dezenfeksiyon Hizmeti

Next Article

No Rules Rules: Netflix'in Kitabı Ön Sipariş'te

Related Posts