Serkan Erdoğmuş

Serkan Erdoğmuş Kimdir?

1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 2002 yılında PC World dergisinde Editör olarak iş hayatına başlamıştır. Ardından sırasıyla, Computer World, PC EXTRA ve Hardware Plus dergilerinde teknoloji ve multimedya editörü olarak görev almıştır. Birçok bilişim yayınında ve gazetede tasarım ve teknoloji konularında makaleleri yayınlanmıştır.

Deloitte Fast Technology 500 listesinde “En hızlı büyüyen 3. teknoloji şirketi” olan CETECH’te “UI / UX Designer – İş geliştirme” görevini üstlenmiştir. İş hayatı boyunca 4 adet girişim hayata geçirmiş ve 2019 yılında yılın girişimcisi ödülüne aday gösterilmiştir.

Aynı zamanda Apple tarafından ödül almış bir arayüz geliştiricisidir. Kariyerine kurucu ortağı olduğu BLANK Digital firmasında devam etmektedir. Aynı zamanda oyunlaştırma platformu Salesmot’un kurucu ortağıdır.

Serkan Erdoğmuş’un Hikâyesi:

Sorry,You have not added any story yet

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Appsumo'nun kurucusu Noah Kagan, "Ayda 1000$ kazanmak?" adlı eğitimini 7 dolara satışa sundu. İade süresini de 1…

  • 1.4K
Devamını oku

SaaS Girişimlerinden İlham Veren Kaynaklar SaaS girişimlerinin sayısı giderek artarken bu girişimlerin…

Devamını oku

DinamikCRM, çok özellikli bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) platformu. Sipariş yönetimi, çağrı merkezi,…

  • 467
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.