En İyi Sosyal Medya Yönetim Aracı Hangisi?

Nedir?

SocialMediaToolsComparasion.com sosyal medya yönetimi konusundaki arayışınıza son vermeyi hedefleyen bir araç. bu alandaki 150’den fazla girişimi 10 farklı kritere göre filtrelemeyi sağlayan SMTC, sosyal medya yönetiminde herkesin ihtiyacına en uygun aracı bulmasına yardımcı oluyor.

SMTC ile girişimleri sosyal profil sayısı, yönetime katılacak ekip elemanı sayısı, raporlama ve rekabet analizi gibi önemli kriterler üzerinden filtreleyebiliyorsunuz. Herhangi bir şekilde filtrelediğiniz girişimleri de aylık ve yıllık fiyat etiketlerine göre sıralayabiliyorsunuz.

Bu karşılaştırma aracı her açıdan en iyiyi bulmaktan ziyade size en uygun aracı bulmanıza yardımcı oluyor. Saatler harcayarak yapabileceğiniz analizi tek bir pencereye indirgiyor ki sürekli güncellenen karşılaştırma tablosunu Google E-Tablolar üzerinde görebilirsiniz.

Son olarak bu aracı geliştiren ekibin Türkiye’den dünyaya açılan sosyal medya yönetim aracı Sociality.io olduğunu ve Product Hunt’ta destek beklediğini de eklemeden geçmeyeyim.

Dipnot: Product Hunt’ta tanıtılan Türk girişimlerini takip etmek için şuradaki eposta grubumuza abone olabilirsiniz. 

.

.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Alışkanlık Geliştirmek İsteyen Girişimcilere Tavsiyeler

Next Article

Sociality: Tam Teçhizatlı Sosyal Medya Yönetim Platformu

Related Posts