Startups of London: Londra’dan Girişim Hikâyeleri

Startups of London, Londra’deki girişimleri merkeze alan bir Youtube kanalı. Henüz yayına başlayan ve Londra’daki girişim hikâyelerinin peşine düşen kişi ise HerGünÖğren‘in kurucularından Ozan Dağdeviren.

Bir süre önce Londra’ya taşınan Ozan, aynı zamanda Startups Grow With People kitabının yazarı. Startups of London kanalında sadece Londra’daki girişimleri ofislerinde ziyaret ediyor ve kısa belgesel tadında çekimler yapıyor.

Londra gibi girişimciliğin ön plana olduğu önemli bir şehirde bir Türk’ün bu işi yapması ziyadesiyle dikkat çekici. Üstelik Ankara Antlaşması ile Türkiye’den Londra’ya giden birçok girişimci olduğunu hatırlarsak ilerleyen bölümlerde tanıdık isimleri de karşımızda görebiliriz.

Startups of London’ın ilk bölümünü aşağıda izleyebilir, dilerseniz podcast formatına Spreaker üzerinden hemen erişebilirsiniz. Eğer Londra’daki bir girişimciyseniz ve 10’dan fazla çalışanla güzel bir büyüme hızı yakaladıysanız Ozan’a hello@startupsoflondon.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Girişimlerde ekip yönetimi, işe alma ve kültür konularına meraklıysanız Ozan’ın kişisel Youtube kanalından da faydalanmanızı tavsiye ederim.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Larry Ellison Kimdir?

Next Article

YokYok: Yurtdışındaki Türkler İçin Helal Restoran ve Market Rehberi

Related Posts