TestInvite: Online Sınavlar Hazırlama Aracı

Nedir? Nasıl Çalışıyor?

TestInvite, internet üzerinde çeşitli sınavlar hazırlayabileceğiniz, insanlara güvenli ve gözetimli bir ortamda çevrimiçi sınavlar yapabileceğiniz ve uçtan-uca özgün sınav süreçleri hayata geçirebileceğiniz bir online sınav sistemi. Gerek eğitim amaçlı testler, gerekse farklı alanlarda (işe alım, dil testleri vb.) aday seçimi için TestInvite’ı kullanmanız mümkün.

İstediğiniz testleri hazırlamak için yönetici olarak bir hesap açıyor ve sorularınızı hazırlıyorsunuz. Ardından sınava katılacak olan adayları davet edip sınav bitiminde de sonuçları analiz ediyorsunuz.

Gelir Modeli / Ücretler:

İngilizce ve Türkçe dil desteğine sahip TestInvite, aylık veya yıllık bir ücreti yok. Sadece kullandığın kadar öde modeliyle teste katılan kullanıcı başına 1 dolar ücret alıyor. Örneğin testinizi oluşturup 10 kişiye sunup 10 kişi de katılım sağlarsa 10 dolar ödemeniz gerekiyor. Ücret bilgisi için tıklayın.

TestInvite maalesef ücretsiz kullanım hakkı sunmuyor ancak yüksek kredi alımları ve kâr amacı gütmeyen kurumlar ile eğitim kurumları için daha uygun bir ücretlendirme yapıyor.

Diğer yandan kendi sınavlarınızı oluşturup bu sınavları ücret karşılığında başka şirketlerin/kurumların kullanımına sunmanız da mümkün.

Kurucular:

Mustafa Ekim

Yatırım / Destek Aldı mı?

Öz sermaye ile kurulan TestInvite yatırım/destek almadan yoluna devam ediyor.

Kronoloji:

Ağustos 2016: Çevrimiçi sınavlar hazırlamayı sağlayan QuizCV.com’u kurdu.

Ocak 2019: QuizCV’den gelen birikimle daha gelişmiş bir online sınav platformu olan TestInvite markası hayata geçirildi. Halen önemli şirketlere hizmet veren TestInvite, bir yandan da içerik ortaklıkları yaparaka büyümeyi sürdürüyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Fotopazar: Bir Dönem 2 Milyon TL Ciro Yapan Girişimin Hikâyesi

Next Article

AdBender: Reklamlara Kısa Bir Mola

Related Posts
%d blogcu bunu beğendi: