Versoly: Hızlı ve Kolay Landing Page Tasarım Aracı

Londra’da ikâmet eden bir girişcimiz (Volkan Kaya) tarafından kurulan Versoly, özellikle SaaS girişimcileri için tek sayfalık karşılama sayfası (landing page) yapmanızı sağlıyor. Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook, Drift, Crisp gibi popüler araçlarla entegre olan Versoly, özellikle SaaS girişimi için hızlıca ve zahmetsizce açılış sayfası oluşturmak isteyenleri hedefliyor.

Versoly’de belli bloklara bölünen site altyapısı, uygun bileşenlerle doldurulduktan sonra hemen yayınlanabiliyor. Hazır bileşenlerin yanında dilerseniz CSS düzenlemeleri de yapmak mümkün oluyor. Ücretli üyeliklerde ek bileşenler ve 10 taneye kadar karşılama sayfası (landing page) oluşturabiliyorsunuz.

Ücretlendirme / Gelir Modeli

Freemium modeliyle çalışan Versoly, ücretsiz üyelikte sınırlı özellikler ve ala alan adı kullanma hakkı sunuyor. Ücretli üyeliklere geçtiğinizde ise kendi alan adınızı kullanabiliyorsunuz. Bunun için en az aylık 12 dolar ödemeniz gerekiyor ki ödemeler 1 yıllık peşin talep ediliyor.

Bu Girişim Tutar mı?

Kolay site yapma araçlarının inanılmaz bir pazarı var. Son yıllarda işi sadece tek sayfa site hazırlamaya çeviren en iyi araçlardan biri Carrd.co oldu. Kurucusu AJ’nin paylaştığı rakamlara göre Carrd.co sadece Ocak 2019’da yaklaşık 24 bin dolar kazandı ve bu pazarda çok iyi bir acıya parmak bastığını gösterdi. Versoly de Carrd.co kadar kullanıcı dostu olursa ve SaaS dikeyine özel bileşenler ve entegrasyonlar yaparsa en azından ayakta kalmaması için hiç bir neden yok. Elbette ilk kullanıcılarını kazanmak için biraz emek harcaması gerekiyor ki bu amaçla yapılan SaasPages.xyz Versoly için ciddi bir pazarlama kanalı oldu bile.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Samumed: Osman Kibar'ın Milyarlık Girişimi

Next Article

SaaS Pages: En Güzel Landing Page Tasarımları

Related Posts
%d blogcu bunu beğendi: