Makina Parkuru: İş Makinası Kiralama Servisi

İnternette hemen her şeyi kiralamak mümkün ve MakinaParkuru.com bu iddiayı doğrular şekilde iş makinalarının bile internetten kolayca kiralanabileceğini gösteriyor.

İş makinası veya inşaat ekipmanlarına odaklanan girişim; bir yandan harfiyat makinaları, damperli kamyonlar, vinçler, jenaratörler ve daha bir çok sektörel ürünün kiralanmasına aracılık ederken, diğer yanda ikinci el iş makinası, parça ve ataşmanların satılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca iş makinası operatörlerini de hizmet veren olarak listeliyor.

Bizim açımızdan en dikkat çekici olan ise MakinaTakip adında bir yazılım ürününün geliştirilmiş olması. Bu yazılım sayesinde makina sahipleri tahsilat, masraf, çalışma saati, önleyici bakım, operatör ve daha birçok konuda bilgi ve evrakları takibi yapabiliyor. MakinaTakip bulut tabanlı olduğu için her yerden erişilebiliyor.

Nasıl Vinç Kiralarım?

MakinaParkuru.com, hizmet alan ile hizmet vereni buluşuran bir ara platform. Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan kişiler, istedikleri makina/ürün detaylarını (çeşit, adet, amaç vb…) paylaşarak bir talep oluşturuyor. İkinci adımda gelen talepler sistem tarafından anlaşmalı makina sahiplerine gönderiliyor ve son adımda iş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini ileterek süreci tamamlıyor. Eğer anlaşma sağlanırsa taraflar iletişime geçerek talebi giderilmiş oluyor.

İş Modeli?

Makina Parkuru, gerçekleşen işlemlerden herhangi bir komisyon talep etmiyor. Kredi sistemiyle çalışan girişimde iş makinası sahipleri, kredi satın alarak işverenlere teklif verebiliyor. İş süresi uzadıkça harcanan kredi sayısı da artıyor.

Makina Parkuru 5 makinayı ücretsiz listeliyor ve daha fazla listeleme yapmak isteyen hesaplar ise 2 kredi karşılığında listeleme yapabiliyor.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

AddEvent, etkinliklerinizi daha geniş kitlelere yaymak için geliştirilen bir davet ve tanıtım aracı.…

Devamını oku

Webinar: Almanya Girişimcilik Ekosistemini Tanıyalım GirişimlerNet Webinar serisinde bu hafta Almanya'daki 3…

  • 601
Devamını oku

Gel Al Yıka temizlik dikeyinde hizmet verenleri bir araya getiren bir mobil uygulama. Halı, koltuk, otomobil…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami