Plan to Eat: Günlük Yemek Tarifi Planlama Uygulaması

Plan to Eat, evde yemek yapmak isteyen fakat her gün ne yemek yapacağını düşünenler için biçilmiş bir kaftan. Plan to Eat, bir takvim üzerinde her gün ve öğün için yemek planınızı çıkarmanızı sağlıyor. Böylece hangi gün hangi yemeğin yapılacağını düşünme işkencesi ortadan kalkıyor.

Ürün-Pazar Uyumu?

Gerek zaman darlığından gerekse malzeme eksikliğinden ‘bugün ne pişirsem’ kaygısını duymayan da sanırım yoktur. Plan to Eat, yapacağınız yemeklere ilişkin ürünlerin satın alınıza da yardımcı oluyor. Bu sayede eksik malzeme derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Evde yemek yemenin zorunlu olarak arttığı bir dönemdeyiz fakat gerçekten aile bütçesine katkı sağlamak ve sağlıklı beslenmek için evde yemek pişirmenin ayrı bir önemi var. Keza aileyle vakit geçirmek için de en iyi aktivitelerden biri yemek yemek. Plan to Eat de bu gerçekleri bir kaldıraç olarak kullanıyor ve planlı yaşamak isteyenlere göz kırpıyor. (Konuyla ilgili istatistikler.)

Arkadaşlarınızla Tariflerinizi Paylaşın

Plan to Eat elbette yemek tarifi tarafını da boş geçmiyor. Kendi yemek tariflerinizi eklemenize izin verdiği gibi arkadaşlar arasında yemek tarifi paylaşımına da imkân tanıyor.

Herkesin yemek tariflerine odaklandığı bir dünyada Plan to Eat’in konuya garklı şekilde yaklaşmasını sevdim. Mobil uygulamasıyla da sürekli elinizin altında. Ayrıca geriye dönük neler yediğinizi görebilmek için faydalı olacağına da şüphe yok. Hatta kalori hesabı yaparak faydalı geribildirimler bile verebilir. Tüm bunları zaman gösterecek.

Ücretlendirme:

30 gün deneme süresi olan uygulama, deneme süresi sonunda aylık 5 dolar veya yıllık 39 dolar karşılığında kullanılabiliyor.

Plan to Eat, bir de ürün mağazası üzerinden gelir elde ediyor. Sağlıklı yemek üzerine tişört, kupa bardak vb. ürünlerin satışı yapılıyor. Eğer üstte tekrarladığım soruyu siz de kafaya takıyorsanız Plan to Eat’i denemenizi öneririm. Başarılı olacağını garanti edemem ama bence birileri de bu ürünün benzeri yapmayı deneyebilir. En azından bir e-tablo başlayarak insanların ilgisini ölçebilirsiniz.

Total
0
Shares
1 comment

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Nereye Reklam Vermek Daha Kârlı?

Next Article

Breaker: Twitter Spaces'i Geliştirecek Podcast Uygulaması

Related Posts